Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Fred23 #108262 üzenetére

    Azért nem lehet összehasonlítani a rendesen felszerelt termet az otthoni edzéssel. Volt idő, amikor én is az utóbbit engedhettem csak meg magamnak, de amint volt rá keret, egyből elmentem egy normális terembe. Otthon - mint láthatod - nincs elég eszköz és/vagy hely, megy az idegeskedés, hogy akkor most melyik gyakorlatot hogy oldod meg, vagy milyen alternatíva van rá. A normális termekben meg van keret, amiben van rendes keresztvas, vannak gépek, állványok, amik elbírnak akkor is, ha plusz súllyal húzódzkodsz, tolódzkodsz, a kardió részlegről és a cicanadrágos lányokról már nem is beszélve. ;]
    Meg ugye új embereket ismersz meg, szerencsés esetben olyanokat, akik motiválnak, vagy legalább be tudnak állni spotterkedni nagy súlynál.

    Ehhez képest az otthoni körülmények nagyon bénák, persze a semminél jobb, az tény.

    Tipp: szerezz be szerelhető kéziket meg egy guggoló racket, illetve pár súlytárcsát még. Használtan vagy maszek esztergályos munka útján elég jó áron hozzá lehet jutni, akkor azért nagyobb lehetőségeid lesznek.

Új hozzászólás Aktív témák