Új hozzászólás Aktív témák

  • kona005

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni tapasztalt testépítőktől! Kábé fél éve edzem, brutál vékony voltam 67kg, de olyan 195 cm magas! Heti négyszer edzem, mell, hát, váll és kar, lábra nem mert sokáig egyesületben fociztam meg imádok biciklizni így azokkal sosem volt bajom... Most olyan 80kg körül mozgok, nincs rendes étrendem, csak próbálok sűrűn, kiadósakat és tápanyagokban gazdagokat enni. Sima zöld jumbot eszem a kezdetek óta meg mega daily one vitamin meg bcaa...

    Mint látható eddig csak a tömegelésre mentem rá, minnél többet és többet hízni! Semmi sem számított!
    Most le szeretnék állni a tömegnövelővel és egy jó kis tej alapú edzés utáni feherjére ráállni...

    A probléma az lenne hogy kezdem észrevenni hogy kicsit asszimetrikus vagyok :F Egyik felem a bal, mivel jobb kezes vagyok, kisebb érdekes módon a mellem nem de a lepkém meg a vállamon nagyon látszik, valamint koncentráltan edzek és egyszerűen a jobb felemben mindig jobban érzem a mint a balban...
    Tudtok erre valami tanácsoz adni hogy hogyan kellene ezt kezelni? Valamint a tömegnövelő az hozott rendesen de azért nem szín tiszta izom azt azért érzem én is... Fehérje jobb a szálkás izomzatra mint a tömegnövelő vagy rosszul tudom?

    Bármi féle tanácsot, észrevételt szívesen fogadok! Előre is köszi :R

    (#70327) overclockerr: Szerintem simán, már ha úgy érted hogy szteroid nélkül, csak tápkiegekkel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák