Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    Valaki, szakértői helpet plíz!
    Újrakezdő vagyok. Amikor régen edztem, 72 kilóról indultam, és olyan 81ig tudtam felmenni. Most 72,5ről kezdtem, egy hónap alatt feljött 78ra, most meg megint ilyen 80 körül stagnálok
    Kaja:
    Reggel keléstől kezdve zabálok, olyan napi 6-7x.
    Rengeteg rizs, zab, hajdina, húsokból is főképp csirke, hal, rengeteg zöldség, minden ami belefér.
    Edzés:
    Nemrég szétbontottam az edzést, és heti 6x kezdtem edzeni, még jött 1-2 kiló, de megint off.
    Nincs konkrét edzésterv, mert ha egy nap kiesik, valami miatt, akkor megyek tovább mindenen. Úgy követem a sajátos edzéstervem, hogy:
    Láb+alhas
    Hát+kar+has
    Mell+váll+vádli
    Hát+kar+alhas
    Mell+váll+has

    Maguk a gyakorlatok, folyton variálva vannak, csigán, gépen, saját súllyal, kétkezessel, egykezessel, minden ami csak belefér. Egy-egy edzés ~2 órás.

    Tápkieg:
    Reggel ébredés után, Amino 5600 + glutamin + 20g fehérje 20g tömegnövelő.
    Edzés előtt egy órával Pow3rd
    Edzés előtt 20 perccel, 3 kanál zab + 30 fehérje (Power protein) + 40g tömegnövelő (Full Mass) + kétféle glutami (Full Force-os + Glutanator) + Amino 5600 + BCAA Xpress + Magnézium + One a day (próbáltam a sciteces dalyi one-t, de savazok tőle) + Calcium sandoz + Chrome
    Edzés után 40g fehérje, 50g tömnöv, Amino 5600, glutamin.
    Lefekvés 30g Fehérje, 30g tömnöv, amino 5600.

    Mit csinálok rosszul? Vagy mi az amit javítani lehetne? Nem jó ez a stagnálás...

Új hozzászólás Aktív témák