Új hozzászólás Aktív témák

  • kuszka00

    újonc

    Üdv, a véleményetekre vagyok kiváncsi, lassan 8 hónapja edzem, ebben a 8 hónapban nem volt kihagyás, folyamatosan jártam, kajára az elején 50%-ban figyeltem rá, de az utóbbi 4 hónapban inkább már 80%-ban rendben van, 74kg voltam mikor elkezdtem aztán max 84kg mentem fel, szénhidrát fogyasztást mindig 200-300g volt a kezdetek óta, ami szerintem nem sok tömegnöveléshez képest, de még is izmosodtam, és zsír is ment le aminek örültem, utobbi 2 hónapban heti 5* is le jártam, kardió is volt, és szépen láttam h formásodom szálkásodom picit, le mentem 79kg-ig, jelenleg is annyi vagyok 175/79kg, viszont most nem tudom mit csináljak, az utóbbi hónapban nem igen látok fejlődést, mivel diétáztam, erőm sajnos nagyon le csökkent, mert max 100-150g ch-t viszek be, nem tudom h bele kezdjek-e a tömegelésbe, ha igen akkor mennyi ch-t érdemes be vinnem? vagy folytassam a szálkásítást?.. képet mellékeltem szerintetek mit kéne tegyen, mert jelen pillanatban tanácstalan lettem, és ez miatt a kedvem is elment ... válaszokat előre is köszönöm.

    Kép: [link]

Új hozzászólás Aktív témák