Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz Dexar007 #32389 üzenetére

    Sajnos a káliumot megtartó vízhajtók egyértelműen szedik áldozataikat...a legkeményebb dolog a szívnek ez a folyamat, itt ugyanis a kálium-nátrium pumpa annyira abnormálisan eltolódik, hogy a verseny után közvetlenül fellépő evési-ivási inger gyakran végzetes lehet...persze ettől függetlenül történhetett más is, de ahogy a rendőrök szokták mondani; alapos a gyanú....

    Jenőről...
    Egy évvel később lett junior bajnok, mint én, már ott odamentem hozzá (én épp a +90-es magyar bajnokot kentem, készítettem) és megmondtam neki, hogy a legjobb magyar testépítő lesz...megköszönte.
    Persze elmondtam én ezt Lantos Janinak és Vékony Zolinak is, miközben seprűnyéllel vezettem be őket a pózolás rejtelmeibe (be rég is volt...) és azt hiszem ez a három név jól fémjelzi, milyen nyersanyag jött létre akkor.
    Most Jenőnek kell egy-két év, remélem bírja a gyomra, szíve, mert felépíthet egy jó fizikumot, egyelőre ettől messze van, de így sem kell szégyenkeznie...

    Én szurkolok neki, és persze remélem egyszer láthatunk egy Tóth- Kiss párharcot az olimpián :)

Új hozzászólás Aktív témák