Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    na a reggeli üres súlyom is több napja 90kg. Jól sikerült a tömegelés, itt egy kép (Angel módra csak illusztráció ;] ) Nagy csoda nem történt, de legalább megtudtam :D Nem azt mondom hogy nem lehetnék 90 kilósan izmos (ha nem lennék töketlen és azt csinálnám amit a Mester mond szálas 47-es karral jobban néznék ki de valahogy nem sikerült) de a lehetőségeimmel, hozzáállásommal, tudásommal stb. ennyit tudok.

    Kicsit visszább csavarok kiveszem ezt a hajnali tömegnövelős történetet (voltam tegnap tecsóban 4400 forint, mondtam asszonynak hülye vagy b+ inkább ne vegyél többet ilyen dolgot). Éreztem meg láttam hogy nem tesz jót.

    Januárban maradok a tervezett 330 ch körül (+ vacsora meg csalás - gyümi csoki nem sok de előfordul).. Terveim szerint februártól passzolom a menzakaját és teljesen saját kaját fogok enni. A ch marad (talán a mogyoró nasit kiveszem, márciustól meg kiesik a lencse így lesz 300 alatt a ch, innen meg megy a buli.

    Ha nem is kezdem a diétát de kicsit takarítani kell mert nem végzek a strandfazonnal...

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák