Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    válasz Dani82 #110981 üzenetére

    Olyan mintha én írtam volna és miattam tette Zoli mert kivágtak a fittness 21 ből....és javarészt a hozzá nem értő emberek a cél akik mégis meg tudnak élni ebből a sportból...

    Múlt héten történt fittness21 ben Edzenek a kikboxosok " Király Team" a csigás gépen megkérdem mennyi van hátra nektek...mondják 2 sorozat ...mondom oké megvárom és elmegyek a sarokba....közben oda megy egy gyúros matyi ő is jönne...királyék befejezik odamegyek felrakom a kötelet felülre hogy hátsó vállat csináljak erre jön a gyúros matyi barátunk hogy az alsó részen hátsó vállat csináljon elkezdem a gyakorlatot húzok 12 a kötéllel erre a matyi barátunk elkezdi az alsó vállat alul...12 jobb 12 bal 12 jobb 12 bal 12 jobb 12 bal kérdezem te mit csinálsz ? azt mondja nonstoppba csinálja ...mondom neki ez így nem lesz jó mert túl sokat pihenek engedjen oda engem is erre leszedi a kötelemet elhajítja és azt mondja húzzak a faxba onnan...erre nekem s eldurrant az agyam leszedtem én is a csigájáról a fogantyút ...erre jött az ordibálás és a fenyegetés ,hogy kicsontozz és menjek a kurva anyámba aki olyan rossz állapotban van úgy is a szívével "pont most katéterezik..." erre én úgy állon csendítettem a gyereket hogy felakadtak a szemei ...ezért az idióta miatt meg kitiltottak a teremből.

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák