Új hozzászólás Aktív témák

  • Zomb€€

    őstag

    Na Petaszok, hosszabb lélegzetvételű bejelentkezés következik.

    Az utóbbi időben ritkán látogattam a fórumot, de ahogy látom, nem vesztettem sokat... :DDD

    2013 sajnos elég hektikusan alakult sport szempontjából. Azt hiszem a csúcs ez volt március végén (95kg).
    Onnantól kezdve pedig lejtő, az edzést sem tartottam és a kaját sem. Ennek köszönhetően nem is olyan rég 110 kilóval mérlegeltem :D Nagyon brutál érzés, iszonyat lelassultam fociban, viszont ha egyszer megindulok...:D Ellenben még nagyobb tekintélyt parancsol a megjelenésem :D

    Szóval hogy értelme is legyen a posztnak, 2014 viszont a visszatérésről fog szólni. Éves tervnek fogalmaztam meg, hogy 200 kilóval akarok felhúzni (legalább 6 ismétlés) és 150 kilóval asstograss guggolni (legalább 8-at). Ha ráfekszem a témára, szerintem nyárig meglesz mindkettő.
    Ezen kívül márciusban lefutom a Nike félmaratont, meg valami balett ob-n is indulok ;]

    Szóval a tervek nagyok, számításaim szerint kora tavasszal ismét villanthatok egy definiáltabb formát, és reméljük ennél jobb is lesz (90kg).

    "Egyszer fent...egyszer fent!"

Új hozzászólás Aktív témák