Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz deniro2 #34273 üzenetére

    Nem értem miért szedik ezt a csomó sz.rt....gyomor-máj kikészül tőlük, ráadásul úgy hallom eléggé terhelnek mindent...irány az olaj, oszt intramuszk :D

    Viccet félretéve; mindenkinek magának kell eldöntenie, hozzányúl-e segédanyaghoz, avagy sem...az "én időmben" egyszerűbb volt a képlet, csak a beavatottak férhettek hozzá (azok is korlátozottan) efféle anyagokhoz, ráadásul oly nagy volt a titkolózás körülötte, hogy sokan féltek tőle mint a tűztől (én sem mertem a Nerobol-t túllépni, még versenyző koromban sem!....ráadásul egy felnőtt magyarra tisztán - igen nem félreértés - kellett felkészülni, mert dopping ellenőrzés volt, meg is bukott egynéhány emberke...) ezért aztán igen szűk volt a kör, jobbára élsportolóktól hallottunk ezt-azt, de többnyire ők sem beszéltek.

    Manapság a csapból is ez folyik, de - az internet áldásos tevékenységének egyik mellékhatásaként - rengeteg dezinformáció lát napvilágot, elég hozzá egy nicknév, vagy domain...na itt van a kutya elásva, szerintem ez nagyobb veszély, mint ha egy 40-50 éves tapasztalt sportoló hozzányúl ezekhez, családdal, gyermekkel a háta mögött, és megfelelően alkalmazza. Nem azt mondom, hogy követendő példa, de mindig jobb, mint tizen-huszon évesen mindeféle tapasztalat nélkül belevágni Gipsz Jakab jótanácsai alapján, és tuti "szereivel"...

    Én mindenkinek azt tanácsolom; csak óvatosan, megfelelő körültekintéssel....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák