Új hozzászólás Aktív témák

  • Janesz

    őstag

    válasz Casanova* #23280 üzenetére

    többen ismernek innen,nem vagyok nethuszár,se troll se semmi ilyesmi..többen edzettek már velem,találkoztunk élőben stb..
    sztem eddig amit mondtam az úgy is volt..szerintem ha anno a versenyre nem szedtem semmit,amikor ezzel keltem,ezzel feküdtem,számoltam,mértem grammra mindent,percre tartottam az étkezést,voltak kitűzött célok stb...akkor most ha azt mondom,hogy augusztusban fog születni a kisfiam és annyit szeretnék,hogy mire megszületik ne legyek egy teliszart búvárruha az elég?
    azért emögött,még ha nem is versenyzői szint,de 14év edzőtermi munka van kisebb-nagyobb kihagyásokkal ugyan..
    szóval vagy elhiszed vagy sem,de a leírtakon kívül mást "nem szedek" de mondjuk nem is akarom neked bizonygatni ,mert megbocsáss ,de számomra egy senki vagy..aki ismer,tudja milyen vagyok,aki nem azt meg leszarom..
    de amúgy tipikus magyar mentalitás,ha valaki kinéz valahogy,vagy erősebb,mint az átlag,akkor az csal..
    részemről lezárom.. :U

    amúgy valaki kérdésére:
    húzódzkodás: szabad súllyal 42ismétlés vagy 20x20 is akár +27kg-mal 5x12
    guggolást most kezdtem 5x12 csináltam a 110-be
    nyomás ferde padon 2 hete 120kgx6 ment ,ma jó fos voltam 100-ba ment a 10,de éreztem,hogy ma nem olyan jó..valszeg keveset pihiztem és ettem..

    és most sokkal jobban tűröm az alacsony ch-t mint korábban..akkor sokkal gyengébb voltam a diéta ezen szakaszában..

Új hozzászólás Aktív témák