Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Sotho #21801 üzenetére

    Persze, de csak akkor, ha már kellően meg vagy alapozva! Rengeteg előfeltétele és mondhatni axiómája van már annak, hogy "teszem a dolgom". Honnan tudod, mi a dolgod? Biztos vagy benne? ;] Más nem lehetne inkább a dolgod a mostani helyett? Stb. Ha magabiztos vagy abban, mi a dolgod, az azt jelzi, hogy meg vagy alapozva kellően a magad számára, és már nem hoznak olyan könnyen zavarba mások "hülyeségei", vagyis olyasmik, amik nem szolgálják általad vélhetően a te javadat. A probléma az, mikor eddig nem jutnak el az emberek, és igen, ez nekem is problémám volt sokáig. Másként nevezve a könnyű elterelhetőség magadtól a határozott jellem hiánya; ami igenis baj a legtöbb esetben. Az akaratgyengeség szerintem az egyik legnagyobb hiba, ami az emberben lehet, de ez igenis gyógyítható.

    ON: látom, mennyit fejlődtem. Elmentem futni trikóban rövidet, csak 30 percet, s oda is, vissza is egy padon ülő párocska mellett futottam el. A csaj megnézett, a pasi meg megjegyezte, hogy látod, milyen hamar elfáradt?! A köcsnek meg kellett ezt jegyeznie. Vagyis voltam olyan vonzó, hogy veszélyben érezte magát. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák