Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsoo2

    csendes tag

    válasz Woodslave #135001 üzenetére

    Én leginkább saját tapasztalataimról írnék:
    Legelső edzés utáni szénhidrátom az dextrose volt. Hát úgy őszintén nem éreztem azt, hogy ez annyira szar, de azt sem, hogy edzés után éreznem kéne tőle valamit, hogy visszatöltött rendesen. Mivel ez volt az első élményem nagyon azt se tudtam mi van, vagy mit kellene éreznem

    Ezután a sárga oldal (nyilván, hogy a vitargot sztárolják) elkezdte nagyon látványosan fikázni az egyszerű cukrokat mint pl. a dextrózt is. Kihullik a fogad, gyomrodnak nem tesz jót stb stb. Természetesen azonnal agyba hagytam a dextrózt, utána néztem valami más alternatívának. VitarGO-t kurva drágának találtam (találom most is :D ) ezért azt inkább nem, helyette én is elkezdtem a zabos témát. Én úgy csináltam, hogy minden edzés előtt 40-50 grammot ledaráltam és azt hozzákevertem szépen a tejsavóhoz. Ezt csináltam egy ideig, mikor eszméltem, hogy nekem ez kurvára nem jön be. Engem rohadtul eltelített, hiába őrültem halálra a végén. Na akkor gondoltam nézünk szét, próbáljunk valami mást.

    Ekkor találtam rá a myproteinnél a waxy maize strach nevű termékre. Na nekem ez volt az ami igazán bevált. Itt éreztem azt, hogy visszatölt, nem telített el halálosan, tök jó és még az ára sem vészes. Viszont ami kurvára idegesített benne az két dolog:
    1 - az állaga. Persze, nem katasztrofális dolog, de minden egyes rohadt alkalommal, amikor kiszedtem belőle két kanállal az egész konyhapultot lehetett takarítani, annyira szállt össze-vissza, nagyon fura állaga van.
    2 - az íze. Vagyis a nincs íze. :D Tudom, hülyén hangzik, de én edzés után FŐLEG nagyon-nagyon kívánom az édeset, édességet ezért hiába raktam hozzá a tejsavóhoz, nem elégítette ki a cukros vágyaimat és nem tudtam annyira tisztán kajálni...

    Most visszatértem a jó öreg dextrózhoz, hát nem ez a legjobb választás az tény, de úgy érzem, ez teljesen megfelel átmenetileg. Aztán lehet megint waxy maize strach lesz a dologból, csak jöjjön már a fizu :P

    rwin5: Nyilván cucc nélkül nem nézz ki úgy, mint cuccal viszont én úgy tudom, már nem nagyon van ideje edzeni. Most dolgozik ezerrel, viszont amikor tuti, hogy edzett, de már nem cuccolt és nem versenyzett szerintem akkor még elég jó formában volt.

Új hozzászólás Aktív témák