Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz Woodslave #108647 üzenetére

    Olyan pólót pedig én is szeretnék, csak aztán végiggondoltam, hogy nyáron mennyit szokott lenni rajtam póló és rájöttem, hogy nem érné meg ;]

    Na elfogyott a Scitec-es kalcium-magnézium-om és mivel sok embertől azt hallottam, hogy az oxid formája nem véletlenül a legolcsóbb, mert a leggyengébb a hasznosulás szempontjából. Na gondoltam egyet, bementem a gyógyszertárba, hogy adjanak nekem valami magnézium készítményt (Ca annyira nem érdekelt, a sciteceset is csak az Mg miatt vettem). Először MagneB6-on gondolkoztam, de csak mert reklámokból egyedül annak volt ismerős a neve. Aztán a gyógyszertáros ajánlott egy magnerot nevű tablettát. Nem volt olcsó, de legalább jó drága volt. Na jól van, ide vele, had épüljön be minden mikrogramm a kis habtestyembe ;]
    5ezer valahányszázat fizettem 100 tablettásért. Gyorsan megnéztem az adagolást: napi minimum 2. Mi van? Nem lesz az sok? Scitecesre ránéztem, napi 1 tabletta volt az adag és abban 250 mg magnézium volt, ebben meg van 500 mg tablettánként. Oké, adagolás megoldva, napi 1 elég lesz. Majd beszámolok, hogy miylen izmos lettem a magnéziumtól ;]

    (#108651) YM
    És mi bajod a csapvízzel? Én is mindent azzal iszok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák