Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Alpachino #105758 üzenetére

    Én ezt úgy próbálom megoldani, hogy nem diétázom, de azért zabálok annyit, hogy úgy nézzek ki, mint egy profi strongman versenyző (dagadtságra gondoltam, nem izomtömegre nyilván). Ebbe belefér a szemét kaja, amúgy is nehezen bírom nélküle, de azért igyekszem tartani magam valamennyire. Ez tényleg tipikusan úgy néz ki, hogy nap közben tisztán kajálok, este lefekvés előtt meg össze-vissza zabálok. Úgy egy héten kétszer-háromszor van nálam ilyen zabaroham, de ez már elég ahhoz, hogy ne szálkásodjak. Pedig nem nehéz diétázni, én is megtettem már többször is, de mostanában valahogy nem vagyok rá képes. Nem is érdekel annyira, hogy bevállaljam az ezzel járó éhségérzetet meg a többi szarságot.

    __________________

    De, hogy ne csak mindig szemét kaját rakjak be, tessék itt egy sajtos omlett:

    Ahány tojás, annyi evőkanál liszt (grahamből csináltam), és annyi evőkanál tej (0,1-es Riska) kell hozzá. Csomómentesre elkevered (turmixgép), aztán megsütöd az egyik felét, megfordítod, a már megsült felére még a serpenyőben sajtot reszelsz (zsírszegény tescós) és metélőhagymát szórsz bele. Összehajtod, megvárod míg megolvad és lehet is tálalni. Akkor jó ha szépen kifolyik a közepéből az olvadt hagymás sajt. Nem egy gordonremzi, de finom és egész jók a makrói. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák