Új hozzászólás Aktív témák

  • pityaa23

    senior tag

    válasz Alpachino #101982 üzenetére

    Nagyon hárdkór vagy, de nem az volt a kérdés, hogy ehetek-e kenyeret, hanem, hogy az a liszt alkalmas-e diétára. Már a sokadik diétám elején járok, tudom mi az a nem zsemlézgetünk nyugi, volt, hogy az egész diétát lenyomtam úgy, hogy a 3-4 hónapig minden nap minden étkezéséhez ugyan azt ettem. Ketogén diétát is végig csináltam, tavaly kenyeret sütögettem, de nem azért, mert a kenyér hiányzott, mert előtte minimum 5 évig nem ettem, hanem a rosttartalma miatt sokkal hatékonyabb volt a diéta, könnyebben emésztettem meg azt a baromi sok csirkemellet. A 100g tk lisztből, amit ehettem meg nagyon mást nem tudsz csinálni, mint kenyeret, mert kb másfél torrtilla lap jön ki belőle, amit már megint csak nem tudsz elosztani 3-4 kajára. Hiába eszek meg egy kiló brokkolit egy nap az nem ér annyit mintha zabpehelyből, vagy tk lisztből viszem be a rostot. A másik, hogy a rizsből még ha csak basmatit is eszek, azzal sem fogyok olyan gyorsan, mint a tk liszttől fogytam. Szóval a sok tapasztalat meg szenvedés után szerintem simán meg kéne próbálni arra felé kéne haladni, hogy minél kényelmesebben és hatékonyan lemenjen a diéta, felesleges "hárdkór vagyok" nélkül. Heti 7 aerob, meg 2 HIIT, elég hardkór így is. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák