Új hozzászólás Aktív témák

  • pityaa23

    senior tag

    válasz Dani82 #83071 üzenetére

    Én régen tojás, virsli, trapista sajt, majonéz kombóval igen gyorsan ketózisba kerültem. Nem lett full lila a csík, de határozottan elszíneződött.
    70 kilósan, ezeket ettem egész nap, miután már ketózisban voltam az 1-2 napi mocsok ételektől: 4 tojás, 400g kígyóubi, 100g paprika, 350g csirkemell, 1,5 adag fehérje, 45g lenmag olaj. Persze én félreinformálódva nem is töltöttem vissza, de olyan sok izom nem ment le így sem. Lehet mert viszonylag sok volt a fehérje ehhez a diétához. Gondolkozom megint rajta, mert kb 2x gyorsabban fogytam mint ch megvonással, és most vissza is töltögetnék de csak szombat délutántól vasárnap estig. Így szombat délelőtt edzés, vasárnap lenne pihi, hétfő, kedd edzés lenne a terv. Egy dolog miatt nem álltam még neki, hogy motoros tanfolyamot csinálok, azt meg nem tudom leszédülök-e a motorról vagy sem az elején. Régebben semmi gond nem volt a huzamosabb ideig tartó ketózistól sem. Pár nap alatt megszoktam és szinte több energiám is lett, és éhségrohamok sem törtek rám. Na meg kitaláltam, hogy bizony házi pljeszkavica húst is lehetne zabálni az meg mi f@sza már diétában. Max a rostbevitellel lehet szopni, de arra is van mondjuk útifű maghéj vagy egyéb dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák