Új hozzászólás Aktív témák

  • krisztian112

    senior tag

    Sziasztok!

    Lassan 1 éve edzek, különböző kiegészítőket használok. (Scitec WPP, Carb-f, vitaminok) Tavaly február és augusztus között napi szinten edzés után ittam a turmixokat 30g fehérje, 50g ch val. A baj szeptember közepén kezdődött, amikor reggeli rosszullétek, hányingerek, rettentő gyomorfájás jött rám minden nap. Mondanom sem kell, hogy a kajára rá sem birtam nézni, alig ment le valami a torokom. Persze ez nem hiányzott nekem, mivel alig tudtam enni valamit az edzést is abba kellett hagynom, ezzel párhuzamosan a kiegészítőket is. 1 hónap gyomorfájás után elmentem a dokihoz aki különböző vizsgálatokat csinált, végül nem találtak semmit, viszont emlitettem nekik a kiegészítőket amiket szedek. 3 orvosnál voltam mindegyikük óva intett tőlük. Idézem: "felpörgeti a szervezetet, halált is okozhat stb.", háozzátesezm hogy fehérjéről és szénhidrákiegészítőről volt szó. Na már most másfél hónap szenvedés után pir kiló izom is lement rólam de lassacskán visszajött az étvágyam és nem fájt a gyomrom. Olyan kérdésem lenne felétek, hogy lehetek-e a fehére és szénhidrát porra kvázi allergiás? iletve valamelyik összetevőjére. Azóta nem ittam turmixot, mer hátha tényleg azt nem fogadta be a gyomrom, esetleg járt már így más is? Köszönöm a választ! :R :R

    Huawei P10 lite

Új hozzászólás Aktív témák