Új hozzászólás Aktív témák

  • Peddy789

    őstag

    válasz rwin5 #40890 üzenetére

    szia, itt értelmes kérdést nem lehet feltenni, csak valami szar youtube vidit linkelni, meg röhögő arcos hülyeségeket irogatni hogy ki a jani,

    a kérdéseddel kapcsolatban engemis érdekelne mi a magyarázata, de én úgy tudom azért kezd összehúzódni az izom mert nincs meg a megfelelő terhelés+nyujtás

    nekem pl amikor a futást abbahagytam sokáig a térdem fájt, mert nekem a combizmom kezdet kicsit összehuzodni, feszülni, ez pedig "széthúzta" a térdemet, mindezt orvos mondta

    probálj többet nyujtani, akár naponta? hetene min2? nekem hirtelen ezjut eszembe

    amugy nevetséges hogy valaki kérdez valami értelmeset és csak az oltás meg f@szkodás jön, mint valami ovisok, de hát végülis a legtöbb gyúros az ilyen, aki régebb óta olvassa a topikot tudja ezt, csak a lapcsalád egyéb topikjaiban ez nem jellemző.

    Igazából kéne egy normális Tesépítő információs és tapasztalat megosztó topik, legális tápkiegekről, edzésmódszerekről, csirke akciókról stb. Ezmeg megmaradhatna az itteni keménymag chatprogramjának mint eddig.

Új hozzászólás Aktív témák