Új hozzászólás Aktív témák

  • Dantenero72

    aktív tag

    válasz Zola007 #135755 üzenetére

    Nah ő beszél full range of motionről azt a skullcrushert pont a lehető legkisebb frm-el mutatja. Másik hogy bodybuilderekről kezd el dumálni akik szúrnak orrba-szájba (ez a tag is valszeg egy keveset nyom magába ,régebben néztem videojat meg Omarisuf-osba is szerepelt). Én annó 17-8 évesen full alap gyakorlatokkal edzettem kb egy évig. Tolódzkodni akkoriba csak úgy ment az elején hogy a lábujjaim lent voltak a földön,tiszta ciki és gáznak éreztem de csinaltam aztán elég hamar eljutottam oda hogy akár +súllyal is a derekamon ment rendesen a tolódzkodás(30at simán megcsinálok saját súllyal ha azzal kezdek) szabályosan. Egyszerűen csak az a problémám hogy mintha csak a shorthead lenne képes a fejlődésre,tehát kb nagyobb mint a longhead-em(bicepsznél ugyanez). Továbbá pl bicepsznél (de ugy a legtöbb izmomnál) áll fent a legjobban az hogy pl csak fogom a francia rudat bemelegitésnek csinálok 10et és úgy bedurranok és besavasodok mintha 30kg-al csináltam volna. Olyan mintha mindegy lenne hány kilóval bicepszezek a végére ugyanúgy vagyok bedurranva és fura mert a többi izmomnál azért nincs az hogy X kiloval ugyan azt a bedurranást/kifáradást érem el mintha csak X/2-vel csinálnám. (Ugyanannyi ismétlés X-X/2) De persze ez lehet megint csak az én hülyeségem :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák