Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz rwin5 #131286 üzenetére

    Egy csomó minden. Mayweather egy valódi profi boxoló helyett miért választott egy MMA harcost magának?: szerintem könnyű úton be akarta húzni az ötvenedik gyűzelmet, ami egyáltalán nem biztos, hogy sikerült volna másként. Másrészt meg pénzért a saját sportágát nézte le. McGregor meg habzó szájjal ígéri, hogy darálni fog, offenzív lesz, erre számomra ez a harc inkább volt tőle védekező, és nem vállalt elég kockázatot a küzdelemben. Láthatta volna előre, tudhatta volna, hogy ez lesz, hogy a másiknak 1000x több tapasztalata van, vagyis ilyen szabályrendszer mellett nem kellett volna vállalnia a meccset! Persze a veresége pont azért elnézhetőbb -ezt ő is tudja, talán számolt is vele, és ezért fogadta el a $-t-, mert szinte semmi köze a boxhoz. De persze mivel valamennyire mindenki kíváncsi volt az eredményre, csináltak egy olyan összecsapást, ami csak arra volt jó, hogy kiderüljön: a boxoló jobban tud boxolni. MMA szabályok mellett lenne egy visszavágó, annak az eredménye is borítékolható lenne. Miért kell ez?! Mert én is megnéztem. :D

    aelod:
    Conor McGregor
    Floyd Mayweather

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák