Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz HussarF #168579 üzenetére

    szerintem ez a példakép imidzs inkább az olyan influenszereknél számít, akiknek nagyon széles az elérési spektruma, mint pl. a hosszú katinka. egy gyúrós, ha azt az imidzst alakítja ki magáról, hogy ő az, aki megmondja a frankót és ezért követi a közösségi médiában a gyúróstársadalamonak egy jelentős része, akkor mondhat ilyeneket anélkül, hogy kockáztatná a szponzori pénzeket. legfeljebb nem a "healthy vegan öko lifetime natural" cuccokat áruló cégek fogják megkeresni szponzori ajánlatokkal. ma már tökmindegy, hogy mitől vagy híres, ha sokan követnek a közösségi médiában, akkor el tudod adni magadat.

    bátrak vagytok az asztra zenekarral, engem ezek a vérrögképződős esetek eltántorítanának tőle. igaz, hogy x millióból 30 eset, és inkább nőknél fordul elő, de amilyen szerencsém nekem van...viszont engem nem is astrára hívtak be, hanem szputnyikra. váratlanul ért a hívás, úgyhogy mondtam az asszisztensnek, hogy meggondolom és 20 perc múlva visszahívom. eldöntöttem, hogy oké, de amikor hívtam, nem vette fel, csak harmadikra, egy óra múlva, addigra meg elfogytak a helyek. majd legközelebb. az a vicc, hogy egyre inkább úgy tűnik, hogy a lenovicsokozott vakcina a legjobb, és nem a propagandamédia szerint, hanem német doki is mondott ilyet, illetve a szputnyiknál még nem találkoztak olyan esettel, hogy egyáltalán ne indult volna be az ellenanyagtermelés, míg a kínaiból már a harmadikat akarják beadni a szerbeknél, az "araboknál" meg már adják is. a pfizernél is előfordult idősebbeknél, hogy nem alakult ki a védelem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák