Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz szuszinho #151634 üzenetére

    Abba nem feltétlenül megyek bele hogy amiket ír arról mi a véleményem, mert tudja a fene. Én nem vagyok az aki ki merné jelenteni bármilyen étkezési módszerről hogy ez a tuti minden mástól meg beteges porhüvely leszel annyi azonban mindenképpen érdekes, hogy más meg vega lesz és ugyanezeket a csodákat tapasztalja, szóval akkor illene eldönteni végre hogy a tojástól meg a csirkehústól, vagy a zabtól és rizstől ilyen nyomorúságos az életem...

    Nekem hitelességi problémám van vele. Eddig eltelt tizensok évben a scitec szekerét tolva mindenhol mint naturál testépítő a különböző tápkiegek csodás hatásait ecsetelte, vagy legalábbis vele is adták el ezeket. Na most vagy az van hogy akkor is tudta, hogy a tejsavó halálos méreg csak lexarta mert jött a lóvé, vagy qrvára nem foglalkozott a dolog elméleti hátterével és csak most döbbent rá a tények tévhitek oldal és egy "biohacker" :C elmondása alapján ami megint megkérdőjelezi azt hogy bármit elhiggyek abból amit mond. Ráadásul ezt félmeztelenül (már aki belenézett a vidóba) teszi szóval ettől még qrva izmosak is leszünk. Ha ezeket egy 60kg-s szemüveges gyík mondaná mindenki hülyére röhögné magát, de az Illés még izmos is biztos igaza van ebben is.

    Azán bármilyen okból vége a scitecnek, kiderül hogy minden xar, kivéve a Labonoir marhakollagénfehérje és a NPK marha (mondjuk napi 1 kg húst kapnék én is ugyanezt mondanám el egy vidóban, címem és telefonszámom privátban ;] ) Elég napi 80 gramm fehérje meg 200 gramm zsír, a ch (legalábbis néhány tolerálhatót kivéve) minden baj okozója.

    Ezeket amiket elmond amúgy 80%-ban 10 éve kapom minden oldaról ahova feliratkoztam. Klór, fluór, műanyag edényből szivárgó ösztrogén, emészthetetlen kazein meg mittomén. De annyi véleményem van azért ezekről (nem is konkréten amit Illés mond) hogy nagyrész bullshit pszeudosciencen alapuló félelemkeltés az alapjuk, amit semmiféle vagy nagyon szelektált tudományos kutatással támasztanak alá. természetesen nincs kizárva a chemtrail vonal, lehet azért nincsenek kutatások mert minden fogkrém fluoridot tartalmaz amit a boltban lehet kapni és nem akarják hogy kiderüljön a colgate meg akar ölni mindenkit. :Y

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák