Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz aelod #126729 üzenetére

    Engem nem érdekel ki doppingol.
    Engem az érdekel, aki nem.

    A versenysport alapelve, hogy egymással azonos sportot űző emberek atlétikai vagy fizikális képességeit hasonlítjuk össze. Erősportokban súlycsoportokra bontva.

    Na mármost a dopping dolga már itt megbukik, mivel nem a természetesen veleszületett vagy megszerzetett képességeket vetjük össze, hanem a mesterségesen hozzáadottakat is.

    A doppingosok egymást közt versenyezzenek, a nem-doppingosok szintén egymás közt.

    Nekem a legfőbb aggályom a doppinggal kapcsolatban, hogy ha valaki meg akarja magát mérettetni egy sportban, mert versenyszellemmel vagy jó adottságokkal született, akkor szinte kötelező doppingolnia, különben lassan a területi válogatón nem jut túl. Ezért olyan embereket is magába szippant a dopping világa, akinek eszébe nem volt ilyesmi, mikor belevágott egy adott hobbiba.
    És ezt nem csak a testépítésre értem, hanem az összes sportra.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák