Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Fred23 #185224 üzenetére

    pedig evolucios szemszogbol nezve a te anyagcsered az jobb, jobban hasznosit :D
    mondjuk magvakat en is tolom, de csak reggelire. kesu, mandula, dio, pekan, mogyoro, aszalvanyok..de jo otlet, lehet ezt behozom napkozben is, az csuszik is, egezseges is, meg feherje is van benne rendesen...meg a zsirok is jok benne. el is felejtettem, hogy ilyen sok kaloria. koszi :DDD
    en is szeretem a sajtokat, de fel kilo egy nap? par nap utan megcsomorlenek tole. lehet a ghrelin termelesben is vannak kulonbsegek egyenek kozott, ez az ehsegerzetert felelos hormon. en pl akkor szeretnek enni, amikor ehes vagyok. nem azt sasolni, hogy most megint nem ettem 3 oraja, de nem vagyok ehes..de enni kell. elmegyek valahova par orara akkor figyelni, hogy egyek elotte, vagy vigyek vmi kajat stb...nem akarnam ennyire komolyan venni az az igazsag...sot most unnepek ota amiota megint kicsit komolyabban veszem az egeszet, elegem van a kajalasbol megint, legszivesebben 1 hetig alig ennek vmit, csak salatat, gyumolcsot :N

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák