Új hozzászólás Aktív témák

  • Erik-22

    kezdő

    Sziasztok! :)

    A segítségeteket szeretném kérni. Egy otthoni egyszerű edzőtermet szeretnék berendezni és már 1,5 hónapja nézegetem a lehetőségeket. A súlyzók, a pad és a kiegészítők a Decathlon-ból lennének. Ez [link] és ez [link] , illetve egyéb rudak, fogantyú stb.
    Ezt az új [link] nagyszerű írást is elolvastam az otthoni terem berendezéséről és szinte ugyanazokat a lehetőségeket találtam magam is a piacon. Ha padból hasonló áron tudtok jobbat, akkor ne tartsátok magatokban.

    Az erőkereteknél a legjobb választás a szűkös választékból a decathlonos Rack 900-as lett volna, de a régi modell, amihez csiga is volt az teljesen elfogyott. :( [link]
    Az új utódjához nem jár csiga, de az túl magas. Max 216 cm magas keret fér el a pincében. Az erőkeretben nem vagyok biztos, hogy melyik érné meg jobban.
    Ezek a 200 ezer alatti lehetőségek:
    1. Tectake [link]
    2. Capital Sports Tremendour [link] , csiga hozzá [link]
    3. inSPORTline Power Rack PW100 [link] (nincs készlet)
    4. Duvlan CX 600 [link]
    5. Marbo Sport MS-U112 [link] - ez jó gyártónak tűnik az oldal alapján [link]

    Rengeteget kutattam a kínálatot, de itt az országban nincs nagy választék erőkeretből. Néztem európai gyártókat, boltokat, de vagy nem szállítanak ide, vagy nagyon drága.

    Várom a javaslatotokat. :D

Új hozzászólás Aktív témák