Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    Zola illetve mindenki más, aki ért ehhez:
    ételallergiára/érzékenységre vonatkozó kérdésem lenne: elég gyakran van olyan problémám, hogy túlzásba viszem a napi ürítés számát (3-4), és olyan is szokott lenni, hogyha megeszem valami tejszínes, tejfölös dolgot (tonhalas-tejszínes tészta, csirke tejföllel, tejszínnel, vagy bármi más, nem rendes kaja) utána egyből jön a hasmars. ebből következtetve valószínűleg valami laktóz vagy tejfehérje érzékenységem lehetne, illetve a fehérje is általában megdolgoz, tejet már nagyon rég óta nem iszom, mivel a bolti tejet hulladéknak tartam, illetve az sem tett jót, sőt. egy dolog nem stimmel, mégpedig hogy lefekvés előtt szoktam 250 gramm túrót enni, általában valami jobbféle gyümölcsjoghurttal, és ennél semmiféle probléma nem jelentkezik. Nem tudom, hogy esetleg van-e valami olyan molekula, ami a túróban nincs, de a többi tejtermékben van, de feltételezem, hogy nincs. akkor még is mi lehet az oka? túl gyors táplálkozás (próbálok figyelni a lassú evésre)?

    előre is köszönöm a válaszokat! :B

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák