Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz gaborn1 #109276 üzenetére

    Legközelebb ha fontos mondandóm lesz, angolul írom. ;]

    (#109277) aleister
    Egyáltalán nem kizárt, hogy rossz amit csináltam. Viszont nem cukroztam és odafigyeltem a kajára mellette. A "modern" kreatinoknál meg nem figyeltem semmire és nem is lett semmilyen hatása. Akkor ez mitől lehet? :D

    Egyébként nekem nem a shop.builder az elsődleges információforrásom, de már leszálltam a fikavonatról. Írnak jókat ők is.

    (#109281) scapegt
    Szia!

    Kéne egy kis plusz információ, mert így nehéz tanácsot adni. Hány éves vagy, hány kiló, mit és mennyit eszel egy nap? Elképzelhető több variáció is, hogy miért állt le a fogyás, ezt a plusz információk alapján lehet megválaszolni.

    Egyébként ne a mérleg érdekeljen, hanem a tükör, illetve a testzsír%. Ha az csökken, de a súlyod stagnál, az nem rossz.

    Zsírégető edzésként kétfélét szoktak javasolni, alacsony intenzitású, hosszú aerob edzést (max pulzus 60-70%-ka) vagy esetleg magas intenzitású interval edzést. Utóbbit a géppel nehezen tudnád csak megoldani, nem javaslom. Alacsony intenzitással csinálhatod nyugodtan minden nap, de azért hétvégén pihenj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák