Új hozzászólás Aktív témák

  • venember83

    nagyúr

    Ma tért vissza a keret nagyobb része, a napokban még érkeznek vissza játékosok, július 22-én észak-amerikai turné keretében meccs a Barcelona ellen, aztán még 2 meccs augusztus elejéig.

    Csak annyi kérdésem lenne, hogy ez így mégis milyen felkészülés/alapozás? Nem vagyok sem orvos, sem edző, de ez a kb. 10 nap vicc, ez nem felkészülés, és ezt nem is én mondom!

    "A múltban a nyári felkészülésben hét hetet szántunk az alapozásra, aztán ez lecsökkent hat, majd öt hétre. Most viszont nyári turnék és barátságos meccsek között két hét áll rendelkezésre alapozásra, és az erőnléti edzőknek egyszerűen nincs elég idejük az erőnléti munka beillesztésére." - mondta Fabio Capello egykori munkatársa, Massimo Neri: [link]

    Értem, hogy kell a pénz, de ahol folyamatosan problémák vannak erőnléttel és izomsérüléssel, qrvára nem turnéra kellene szánni az időt! Elég egyértelmű, hogy teltházas hazai meccsekkel, hisz van saját stadion, sokkal többet lehetne kaszálni, mint ezzel a nyomorult haknizással, igaz, ahhoz olyan futballt is kellene nyújtani, amiért kimennek az emberek a stadionba, s egy EL-elődöntőn nincs rengeteg üres szék... :U

Új hozzászólás Aktív témák