Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz BenHans #121807 üzenetére

    Ezek profi labdarúgók. Már az utánpótlásban is minden fiatal tudja, hogy akkor van vége egy párharcnak, ha az utolsó sípszó is elhangzott, teljesen hülyeség azt feltételezni, hogy ezek a legtapasztaltabb rókák ne lettek volna tisztában a helyzettel és félvállról vették volna a találkozót.
    Egyszerűen csak az a helyzet, hogy az Anfielden ennyi van a két csapat között. Nyilván a hazai pálya sokat rádob, de véleményem szerint - és ezt a párharc előtt is így gondoltam - a Liverpool hazai pályán bármikor 3-4 góllal verné ezt a Barcát, plusz-mínusz szerencsefaktor ide vagy oda. Ha újrajátszanák, akkor is, ha először az Anfielden kellene játszani, akkor is. Én előre is azt láttam, hogy ez a meccs kb. így fog kinézni, a nagy kérdés számomra a Nou Campban történtek voltak, és hát ott nem úgy sültek el a dolgok, ahogy kellettek volna, ezért lett szoros ez a párharc egyáltalán, mert amúgy a meccs nagy részében a Liverpool simán partiban volt a Nou Campban is a Barcával, csak ők találtak gólt.

Új hozzászólás Aktív témák