Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz BenHans #115975 üzenetére

    Neymarhoz olyan szinten senki sem hasonlítható :)

    Nem tudom milyen gyakran nézed, de ő pont az akihez amikor hozzáérnek, akkor legtöbbször meg sem próbál továbbmenni, hanem elesik és mindent befújnak neki, mert ő a nagy Hazard.

    Néhány hete már Salah-on is ugyanezt látom, amikor a boxon belül van meg sem próbál továbbmenni, hanem elesik (szerintem ez akkor tetőzött nála amikor izomból bokán rúgták, felordított de továbbment, majd mellégurította, aztán alig bírt lábra állni, ami után lehet rászólhattak, hogy haver ilyenkor el kéne esni :DDD )

    Hazard legjobban szerepelni szeret (ld. 6.4 dribbles per 90), meg visszaélni a kivételes képességeivel, de küzdeni, kíméletlenül bevarrni amit be kell arra nem képes, ha meg nem megy a csapatnak akkor ő is belehal a szépségbe, ezért 28 éves kora után már aligha lesz belőle egy kíméletlen góltermelő.

    Egyébként vitán felül áll, hogy kivételes képességű játékos.

    Kane-ben én egy az egyben Shearert látom, kegyetlenül jó támadó és bárhonnan, bármivel képes gólt szerezni :)
    Őt a nagyobb csapatok közül egyedül a Bayernben tudnám elképzelni, és a bundás is nagyon feküdne neki :D

Új hozzászólás Aktív témák