Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Assimilator #85345 üzenetére

    Hát nagyon nem olcsó, mindenesetre vannak alternatívák, itt meg kevésbé.
    Angliában az autó árakon is ledöbbentem már (biztosítás etc...), de maradjunk annyiban hogy más dimenzióban vannak ott, mint itt :)

    4k -ra előfzetnél egy 90" -os oled tv-n akkor ki sem kéne járnod a Stadium mk -ba hogy olyan pixeles szarban nézzed kedvenceidet... :DDD :D

    (#85348) paatrick - kommentátor nem olyan rossz (én eddig Hetthésy-t hallottam), nem beszél hülyeségeket, állítólag angol foci fan, de "stúdió" valami katasztrófa. Egy kicsi és magas asztal (mint amilyen a kocsmákban van és állni lehet körülötte) mellett áll mindig a másik kommentátor aki éppen nem a meccset közvetíti mint műsorvezető, és közvetlen mellette szinte úgy h szó szerint majdnem összeér a válluk Buzsáky ért szakot.. igazából rosszabbra számítottam, értsd nagy marhaságokat nem mondott amikor én láttam/hallottam.
    Beszéd közben folyamatos dobozhang jön át a stúdióból, annyira kong az ürességtől, ez tuti valami összedobált "stúdió" ami a jövőben változni fog.

    Hogy kitöltsék a meccsek félidejében az űrt a hiányosságok miatt általában betesznek egy meccs összefoglalót is... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák