Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz forceberg #64887 üzenetére

    Teljesen érhető és logikus szerintem a Görögök ellen X-re játszani még hazai pályán is.
    Nem őket kell megverni , meg kellett volna verni az északiakat itthon -amin múlhat a kijutás - , a Finneket vertük , Románokkal mordorban X megint tökéletes.
    Ha a Finneket idegenben és a Románokat itthon elkapjuk nem lehet gond a mert Feröer kötelező Görögöknél kint egy vereség meg sajnos elfogadható.
    Megértem Palit ,hogy a biztosra ment , hiszen a cél a kijutás nem pedig egy nagyszerű nyílt sisakos adok kapok a Görögök ellen.
    És tudod amíg a szerethető csapatot nem bírtam 5 percig nézni egyhuzamban addig ezt a meccset végig néztem és úgy keltem fel a kanapéról , hogy elfogadható volt ez.
    Mert mit láttam ? Ugyan azt a pontatlan szar focit mint régen...de most legalább csipnek rúgnak futnak harapnak és legalább védekezni megtanultak amiből semmi nem volt egy éve ,van végre olyan eleme a csapatnak amire lehet építeni.

    [ Szerkesztve ]

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák