Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Z.É.T. #195747 üzenetére

    ...nem is tudom, hol hallottam pár napja, ami nagyon megragadt... talán D. Tóth Kriszta és Azahriah (vagy hogy is írják) beszélgetésében tértek ki arra, hogy baromira nem jó, ha fekete-fehéren gondolkoznak az emberek... és mostanra érünk el oda, hogy egyre inkább keressük a középutat... :K ...én is így teszem, mert értelmesnek tartom magam (döngetem kicsit a mellkasom közben :D )

    ui: egyébként nem tudtam semmit a srácról azon kívül, hogy megdugta a palacsintás csajt a budi mögött :DDD ...de ahogy beszélt, a korosztályát bőven megelőzi... és hasonlóan meg tudja tölteni a Puskást, mint a válogatottunk... rá oda fogok figyelni, hogy lesz-e jövője, mert az ilyen fiatal sztárok 99.9%ban pár év alatt eltűnnek teljesen... van egy olyan érzésem, hogy ha folyamatosan meg tud újulni, az ő nevét még 10 év múlva is hallani fogjuk

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák