Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr


    ahová járok focizni, a közös téren ezzel az ~életnagyságú képes fallal szoktam szembeállni aztán, így nézegetem néha kicsit, elmerengek :D
    szóval, ha a négy játékos közül ki kellene választani, melyikkel nem szeretnék szembe kerülni a pályán háát :) nem sokáig kell gondolkodnom
    Pato? lol, ugyan...
    Ballack kemény fasz volt, meg én általam is elismert technikás, masszív játékos, de félni tőle? nem igazán
    Ribery gyors volt, fénykorában főleg, de ő sem az a félelmetes fazon, mehetett volna a meccs..

    hát igen, az a sevillás brazil. hogy is hívták őt?
    na vele nem:) őt -azt gondolom- bármennyire is képzelhetem magam jónak, szerintem ellene esélyem nem lenne. mondom ezt most nem védőként, mert sose voltam az, hanem mittomén, ha csak úgy, találkoznánk a pályán mert mondjuk ők támadnak és pont egymás elé kerülünk.. :D nagyjából elmenne mellettem, mint a picsa és közben nagyon kicsinek érezném magamat. na ő kb annyival éreztetné hogy profibb meg sokkal durvább játékos nálam, mint mondjuk én mondjuk egy egyszeri programozó gyerekkel szemben, aki nem igazán tud focizni de lejön egy kicsit most poénból, mert mozogni szeretne, meg labdát kergetni
    :B elmenne a kedvem gyorsan a játéktól.. pedig olyan azért nem volt sose rám jellemző

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák