Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Van egy olyan problémám,hogy volt régen egy telefonszámom amivel beregisztráltam a facebookra és ugye ahhoz lett kötve a fiókom de elfelejtettem a jelszót vagyis a jelszó meg van de nem fogadja el.Szóval a lényeg az lenne a régi számomat kiadták másnak miután vissza adtam sikerült is beszélni a tulajjal akié most a telefonszám meg is adta az azonosító kódot amivel új jelszót tudok létrehozni.De mint kiderült akié a szám ugyan ezzel a telefonszámmal regisztrált be facebookra és most létre hoztam az új jelszót de valószínű a telefonszám új tulajdonosának a fiókját akarná behozni mert az ő profilképét mutatja meg az ő azonosításához tartozó kérdéseket dobja fel a facebook.Mit lehet ilyenkor csinálni mikor egy telefonszámon két fiók létezik és nekem a sajátomba kéne bejutni,hogy megváltoztassam pl a telefonszámomat és ne a régi számhoz legyen kötve?A messengeren viszont a régi telefonszámos megoldással vagyok bejelentkezve de azon keresztül ugye nem sok mindenre megyek.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés