Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Van egy olyan problémám,hogy volt régen egy telefonszámom amivel beregisztráltam a facebookra és ugye ahhoz lett kötve a fiókom de elfelejtettem a jelszót vagyis a jelszó meg van de nem fogadja el.Szóval a lényeg az lenne a régi számomat kiadták másnak miután vissza adtam sikerült is beszélni a tulajjal akié most a telefonszám meg is adta az azonosító kódot amivel új jelszót tudok létrehozni.De mint kiderült akié a szám ugyan ezzel a telefonszámmal regisztrált be facebookra és most létre hoztam az új jelszót de valószínű a telefonszám új tulajdonosának a fiókját akarná behozni mert az ő profilképét mutatja meg az ő azonosításához tartozó kérdéseket dobja fel a facebook.Mit lehet ilyenkor csinálni mikor egy telefonszámon két fiók létezik és nekem a sajátomba kéne bejutni,hogy megváltoztassam pl a telefonszámomat és ne a régi számhoz legyen kötve?A messengeren viszont a régi telefonszámos megoldással vagyok bejelentkezve de azon keresztül ugye nem sok mindenre megyek.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák