Hirdetés

2017. augusztus 23., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-03-10 16:17:28

IT café

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

(#51451) Matthewus válasza Grafirka (#51450) üzenetére

Matthewus
(Topikgazda)

Ez még annyira új kezdeményezés, hogy semmi konkrétumot nem tudunk. Szerintem az lesz, hogy egyes cikkeknél lesz majd egy popup vagy valami hasonló, ami figyelmeztet, hogy az valótlanságokat tartalmaz. Tartalom blokkolásáról nincs szó. "Fake" hír az lesz pl. ami egyértelműen valótlanságokat, pl. kamu adatokat tartalmaz. De ezeket ha jól tudom a Facebook már csinálja, meg a Google is bármikor kiszedheti az ilyen oldalakat a találatok közül, és az több emberhez elér, mint a Firefox. Azt meg hadd ne kelljen már megmagyarázni, hogy miért baj az, ha az emberek kamu híreket olvasnak...

(#51452) Grafirka válasza Matthewus (#51451) üzenetére

Grafirka
(őstag)

Ugy gondolod , hogy ez a feature azert szuletik meg, hogy nekunk ( felhasznaloknak ) jobb legyen ? Csak koltoi kerdes, szived joga ezt hinni , reszemrol tema zarva.... :R

(#51453) Matthewus válasza Grafirka (#51452) üzenetére

Matthewus
(Topikgazda)

Ne csak a politikára gondolj, eszméletlen, hogy milyen mennyiségű kamu hír van pl. a sportban, és akkor még nem is beszéltünk a félrefordított cikkekről. Az adatok vagy egy információ helyességét egy cikk írójának ellenőriznie kell, ha ezt nem teszi meg, vagy szándékosan félrevezet, akkor szerintem nincs azzal baj, ha arra felhívják a figyelmet.

(#51454) Kékes525 válasza Matthewus (#51453) üzenetére

Kékes525
(PH! nagyúr)

A hír nemcsak a politikára vonatkozik? Tudomásom szerint a Facebook és a Google a politikai fake ellen lép fel.

Rablótámadás, kezeket fel! Jobb, ha te mondod, a te hangod mélyebb.

(#51455) Matthewus válasza Kékes525 (#51454) üzenetére

Matthewus
(Topikgazda)

Nincs utalás rá, hogy csak az ellen lenne. Pl. van elég kamu hír a Firefoxszal kapcsolatban is.

(#51456) Digitalpimp válasza Matthewus (#51453) üzenetére

Digitalpimp
(lelkes újonc)

Szerinted ez a leendő szűrő mi alapján fogja tudni eldönteni, hogy álhír, vagy félrefordítás van benne? Mikor a most elérhető fordítók is enyhén szólva érdekesen fordítanak? Ez megint csak a pénzről, a cenzúráról meg a butításról fog szólni, természetesen úgy tálalva, hogy milyen jó lesz ez nekünk.
Örök igazság: "A hír az, amit eltitkolnak, a többi csak hirdetés!"

(#51457) Matthewus válasza Digitalpimp (#51456) üzenetére

Matthewus
(Topikgazda)

A félrefordítások csak egy példa volt tőlem, nincs benne róla szó a cikkben.
Itt szerintem nem az oldalak elérhetetlenné tételéről van szó, hanem elsősorban az adatok helyességéről, amik elég egyszerűen ellenőrizhetőek. Egy figyelmeztetés arról, hogy egy adott cikk helytelen adatokat, információkat tartalmaz, az nem cenzúra.

(#51458) legelek válasza Kékes525 (#51449) üzenetére

legelek
(senior tag)

"Ilyen értelemben most sincs szabadság. Most is mások véleménye, információja, döntése alapján alakítod ki a véleményed."
Szüleim, környezetem (barátok, tanárok...) neveltek. Ez alapján formálok véleményt egy hírről. De ha csak az egyik oldal jut el sem jut hozzám.... :F . Így nem tudok (és nem tudok megtanulni) mérlegelni, ez már lassan a népbutítás (mindent a szájába adni, meghatározni mit ehet)

A legnagyobb gond szerintem az, hogy a fejekben még mindig az van, hogy az internet szabad és ingyenes. Pedig most egyre jobban kezd kiderülni, hogy nincs ingyen ebéd, valahogy fizetsz (pénz, információ, reklám). Világossá kéne tenni, hogy hol mivel fizetsz, és abból neked esetleg milyen hátrányod származhat. Nevelni kéne (pl a kormánynak) az embereket (nem csak iskolában a fiatalaokat, pl az 50-es korosztályt is).
Egyébként legnagyobb tiszteletem az ingyenes jó programoké (firefox, vlc, kodi....) :R

[ Szerkesztve ]

Manapság, ha tejet akarsz inni, nem veszel tehenet otthonra

(#51459) DS39 válasza legelek (#51458) üzenetére

DS39
(PH! kedvence)

Most viccelsz?
A kormánynak a legjobb ha buta a nép. Őket lehet megvezetni, irányítani.
Az sem véletlen hogy 16-ra lett csökkentve az iskolakötelezettség. Illetve az ingyenes továbbtanulás lehetősége megnyírbálva.

[ Szerkesztve ]

(#51460) Kékes525 válasza legelek (#51458) üzenetére

Kékes525
(PH! nagyúr)

"Szüleim, környezetem (barátok, tanárok...) neveltek. Ez alapján formálok véleményt egy hírről. "

Nem erről írtam. Mire az információ eljut hozzád, hogy véleményt formálj, addigra már most is rendkívül sokan a legkülönbözőbb szempontok alapján szűrik, manipulálják. Ha ebben egy kicsit is rendet tesznek, az már nagy haszon az információt fogyasztónak.

"De ha csak az egyik oldal jut el sem jut hozzám..."

Valószínűleg ezután is ugyanúgy látni fogod a fake híreket, de már tudod, hogy valószínűleg hamis, mert a Firefox jelezni fogja.

Gyakorlatilag a vélemény formálásodat könnyíti meg.

[ Szerkesztve ]

(#51461) Matthewus

Matthewus
(Topikgazda)

Most már kezdünk eltérni a topik témájától. Egy Mozilla kezdeményezésről beszéltünk, ami nem biztos, hogy be fog épülni a Firefoxba. Aki tovább akar beszélgetni erről nyisson neki egy topikot.

(#51462) Crisp Rat

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

Sziasztok,

Az 55.0.2 (64-bit) verzió alatt nem mennek a webm videók, pontosabban az időkép harmadik radarvideóját nem látom. Nálatok ez működik? [link]

I dream about magic. And dragons. Do better today than did yesterday. https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/ "Creative Update" "Mély hang tároló" by ELACIe; "félhülye randombejárós" by Mr. Csizmás

(#51463) Fandango válasza Crisp Rat (#51462) üzenetére

Fandango
(PH! kedvence)

Nálam jó!

Eladó cuccok: Seiko SNK805 automata karóra, Vanguard ALTA PRO 263AB 100 állvány

(#51464) weiss válasza Crisp Rat (#51462) üzenetére

weiss
(őstag)
LOGOUT blog

uBlock-ban kapcsold ki a kozmetikai szűrést.

Keresek valakit, akinek van tapasztalata valamelyikkel: Brother DCP-1610WE, Samsung SL-M2070W, Xerox 3025BI - I did nothing, the pavement was his enemy!

(#51465) Fandango válasza weiss (#51464) üzenetére

Fandango
(PH! kedvence)

Nem az lesz a baj, mert nálam azzal együtt jó.

(#51466) Crisp Rat válasza weiss (#51464) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

Sajnos nem ez lesz az. Kikapcsoltam teljesn és mégsem látszódik. Az első videó is webm, az megy minden gond nélkül. Úgy emlékszem régebben erre volt egy addon, most nem látom.

I dream about magic. And dragons. Do better today than did yesterday. https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/ "Creative Update" "Mély hang tároló" by ELACIe; "félhülye randombejárós" by Mr. Csizmás

(#51467) Crisp Rat válasza Crisp Rat (#51466) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

Letiltott kiegészítőkkel működik. Ha egyesével tiltom le a kiegészítőket, hogy megtaláljam melyik okoz problémát, akkor meg nem működik, nem tudom beazonosítani melyik lehet problémás.

(#51468) Kékes525 válasza Crisp Rat (#51467) üzenetére

Kékes525
(PH! nagyúr)

Érdekes. A letiltási sorrenden változtass. Esetleg egyesével töröld őket? Jobb ötletem nincs. :N Azt már tapasztaltam, hogy néha nem elég a tiltás, csak a törlés segít. Talán a NoScriptnél volt? Most hirtelen nem emlékszem, hogy melyik produkálta.

[ Szerkesztve ]

(#51469) Syl válasza Kékes525 (#51468) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)

uBlock & NoScript mellett is működik:[kép] Valami más gebasz lesz a kollégánál.

Words cannot express how much i don't care

(#51470) Kékes525 válasza Syl (#51469) üzenetére

Kékes525
(PH! nagyúr)

Nekem is. ;) Azt csak példának írtam. Az is lehet, hogy a sima egyenkénti teljes letiltás nem egyenértékű az "Újraindítás letiltott kiegészítőkkel" opcióval. Lehet, hogy ezért törölni kell, vagy ha nem is írja a letiltás után az újraindítást, akkor is újra kell indítani.

[ Szerkesztve ]

(#51471) csako válasza Crisp Rat (#51462) üzenetére

csako
(őstag)

Valami nálunk közösen nem jó, mert az 56-os bétával én sem látok belőle semmit, fekete, csökkentett módban jó, viszont normál módban kiegészítőket letiltva nem.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#51472) Crisp Rat válasza csako (#51471) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

A normál frissítési csatornán az 55.0.1-es verzióval ez még működött.

Az egyik addonom frissült időközben, azt is töröltem, de semmi változás, illetve egy reset sem segített.
Addon remove sem hozott eredményt. :(

(#51473) Kékes525 válasza Crisp Rat (#51472) üzenetére

Kékes525
(PH! nagyúr)

Most egy másik böngészőben megy? Vírusellenőrző, tűzfal?

(#51474) Crisp Rat válasza Kékes525 (#51473) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

Igen, edge alatt semmi baj sincs, ott megy minden rendesen.

Vírusirtó és tűzfal beállításait nem módosítottam.
A .02-es verzióra váltáskor történt ez.
Néztem about:config webm bejegyzéseket, de nem lettem okosabb.
Az összes sütit kitöröltem, gyorsítótárat is, de semmi.
Adguard for windows fent van, de az már több hete, eddig nem volt vele probléma. Ha letiltom/kilépek sem áll helyre ez a probléma.

Megnéztem a laptopomon is, amin linux van, ott még az 54-es verzió volt fent, az működött rendesen.
Leszinkronizáltam mindent, azután is működött.
Majd frissítettem az 55.0.2-re, és úgy is működött.

Több ötletem már nagyon nincsen.

(#51475) netpeti98 válasza Crisp Rat (#51474) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Én még megpróbálnék egy teljesen új profilt kezdni. A firefox.exe -p paranccsal tudod kezelni a profilokat.

[ Szerkesztve ]

(#51476) Crisp Rat válasza netpeti98 (#51475) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

Csináltam már egy resetet, az nem hoz létre új profilt?
Ha ez más, akkor megpróbálom.

(#51477) netpeti98 válasza Crisp Rat (#51476) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

De, viszont hátha egy teljesen tiszta profil amibe nem költöztet át semmit megoldja a problémát. Bár az is igaz, hogy ilyen esetben a resetnek is elégnek kellene lennie, mivel a beállításokat nem költözteti át.

(#51478) Crisp Rat válasza netpeti98 (#51477) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

Megcsináltam, most már alaphelyzetben sem megy az a videó.

[ Szerkesztve ]

(#51479) Crisp Rat válasza Crisp Rat (#51478) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

És még ilyenem is van. :D Nem érzékeli az internetet, először hibát dob, hogy nincsen netkapcsolatom. Többszöri próbálkozásra kidobja a lenti képet, és csak újraindítás után sikerül sokadszorra bejelentkezni.

[ Szerkesztve ]

(#51480) madrac

madrac
(senior tag)

Ennel rosszabb "fejlodesi" iranyt nem is tudtam volna elkepzelni Firefox-nal minthogy megszuntetik a hagyomanyos kiegeszitok tamogatasat, es csak webes lesz mint chrome es tarsainal. Firefox-nak pont azt tartottam a legnagyobb elonyenek a tobbiekkel szemben amiben eltert a tobbitol (ha mar sebessegben, folyamatossagban reg lemaradt a tobbiektol), hogy irtak/irni tudtak ra komolyabb kiegeszitoket is, amiket tisztan web-es technologiaval sok esetben nem fognak tudni megtenni. RIP

Xiaomi Redmi Note 3 Pro SD - Nitrogen Nougat rom - Ugyanitt mosógép (övtok) eladó.

(#51481) netpeti98 válasza Crisp Rat (#51479) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Lehet fent írtad és elsiklottam felette, de pontosan milyen vírusirtó van a gépeden?

(#51482) Crisp Rat válasza netpeti98 (#51481) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

Nem írtam még. Webroot-ot használok és néha pár naponta futtatom mellette a HitmanPro-t.

(#51483) Matthewus válasza madrac (#51480) üzenetére

Matthewus
(Topikgazda)

Rosszul értelmezed a WebExtensions nevet. Szerintem a NoScript az uBlock Origin, a Greasemonkey elég komoly kiegészítők. Később biztosan lesz olyan kiegészítők fejlesztésére is lehetőség, amikre most még nincs. A Firefox WebExtensions változata nem egyezik meg egy az egyben a Chrome megoldásával!

(#51484) netpeti98 válasza Crisp Rat (#51482) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Akkor nincs ötletem. :(
Régebben a Kaspersky és az Eset termékeivel fordult elő, hogy hasonló probléma jelentkezett a biztonságos kapcsolat esetén.

(#51485) Crisp Rat válasza netpeti98 (#51484) üzenetére

Crisp Rat
(PH! nagyúr)

Kifogytam én is, még a videokártya driverre gyanakodtam, de az egyik videó megy a másik nem ugyanazon az oldalon belül. Hátha majd egyszer csak megjavul.

(#51486) madrac válasza Matthewus (#51483) üzenetére

madrac
(senior tag)

Mert azokat ezek szerint meg lehet csinalni azzal is. De van szamos olyan kiegeszito amiknek chrome-os valtozata joval szerenyebb tudassal rendelkezik es lassabban is mukodik, ha letezik egyaltalan. Nem veletlenul. Felreertes ne essek, egyebkent nem FF-ot hasznalok jelenleg, mert nekem tul lassu es akadozo lett manapsag, de a tobbi bongeszobol mindig is hianyoltam az FF paratlan kiegeszito tamogatasat. Kb. ez az egy dolog ami miatt hasznaltam. Most ez is elveszett.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 3 Pro SD - Nitrogen Nougat rom - Ugyanitt mosógép (övtok) eladó.

(#51487) margithid

margithid
(PH! kedvence)

Ez az új 55-ös mozilla firefox nagyon jó lett!
Nem zabál erőforrást, nem omlik össze!
15 másodperces automata oldalfrissítést állítottam be, semmi gond nincs már egy napja, opera pár óráig bírja és lefagy, firefox régen még ennyit se.
Szuper! Csak el ne szúrják a jövőben!

(#51488) SharpSA válasza margithid (#51487) üzenetére

SharpSA
(PH! addikt)

"15 másodperces automata oldalfrissítést állítottam be"
Ezt hogy, mivel?

(#51489) ztoldy válasza SharpSA (#51488) üzenetére

ztoldy
(senior tag)

Nekem tab mix plus van fent, az például tudja az automata újratöltést X időközönként.

[ Szerkesztve ]

Régi hardverapro: 52 pozitív, 0 negatív. http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ztoldy, Magyar µTorrent oldal http://utorrent.hu

(#51490) margithid válasza SharpSA (#51488) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Reload every! Régen is ezt ahsználtam, de aztán firefoxot "fejlesztették" és állandóan lefagyott.
Most tökéletes, lassan 2 napja, újraindítás nélkül.

(#51491) SharpSA válasza ztoldy (#51489) üzenetére

SharpSA
(PH! addikt)

Ez nálam is telepítve van, de nem találok benne beállítást x időközönkénti lap újratöltésre.

(#51492) Intruder2k5 válasza SharpSA (#51491) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Reload Every! Jobb klikk a lapfülön, és választhatsz... [kép]

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#51493) huan

huan
(senior tag)

Sziasztok!
Van olyan kiegészítő, amivel automatikusan lehet menteni bizonyos típusú fájlokat, meghatározott helyre?
Pl.ha torrent fájlt töltök le ne kérdezze hová mentsen, hanem egyből a beállított helyre. Más típusú letöltésnél (míg meg nem határozzuk) továbbra is kérdezze meg a mentés helyét.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#51494) Matthewus válasza huan (#51493) üzenetére

Matthewus
(Topikgazda)

Csak olyanról tudok, ami már nem működik.

(#51495) huan válasza Matthewus (#51494) üzenetére

huan
(senior tag)

Mi volt a neve?

(#51496) Matthewus válasza huan (#51495) üzenetére

Matthewus
(Topikgazda)

Automatic Save Folder, Shelve. Lehet, hogy a Tab Mix Plus is tud valami hasonlót, aki használja majd megírja.

(#51497) ztoldy válasza huan (#51493) üzenetére

ztoldy
(senior tag)

Torrent fájlokra érdemes beállítani, hogy egyből nyissa meg a kliens. Ilyenkor a FF az ideiglenes mappába menti le (TEMP), amit a takarító programok kiürítenek.
Vagy állítsd be a kliensben, hogy a megnyitott torrent fájlokat helyezze át másik mappába.

Régi hardverapro: 52 pozitív, 0 negatív. http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ztoldy, Magyar µTorrent oldal http://utorrent.hu

(#51498) huan válasza ztoldy (#51497) üzenetére

huan
(senior tag)

Köszi!
A megnyitott fájlok áthelyezése be van kapcsolva a torrent programban.
Az is be van állítva, hogy a kliens nyíljon meg, ha futtatom, de engem kifejezetten a mentés része érdekelne és csak a torrent fájloké.

(#51499) Rainman05 válasza huan (#51498) üzenetére

Rainman05
(tag)

Sziasztok! Tud valaki megoldást rá hogy ha új ablakot nyitok meg akkor pl. a Google kereső jöjjön be? Eddig a New Tab Override kiegészítőt használtam de már nem kar működni sajna.

(#51500) Fandango válasza Rainman05 (#51499) üzenetére

Fandango
(PH! kedvence)

Azt akarod, hogy a www.google.com/hu jöjjön be az új lapon amit megnyitsz?
Ha igen akkor, ez az alapértelmezett beállítás Firefoxban, Options/General fül alatt tudod vissza állítani.

(#51501) Gézengúz

Gézengúz
(PH! addikt)

57-es verziós Nightlyt használok, előjött egy olyan hiba, hogy a könyvjelzőeszköztáron lévő mappákat hiába kattintom a benne lévő könyvjelzők nem, vagy csak sokadjára akarnak feljönni. Ötlet?

Házad bárhol lehet, de Hazád csak itt...

(#51502) netpeti98 válasza Gézengúz (#51501) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Nálam tökéletes. (2017-08-21)

(#51503) LEON_01 válasza huan (#51498) üzenetére

LEON_01
(újonc)

Ha megnyitod a torrent fájlt letöltésre, akkor megjelenik a kliens letöltési ablaka és ott bejelölöd a letöltést, alul pedig bepipálod az alapértelmezést. Így mindig csak lementi a torrent fájlt a FF-ban beállított helyre és nem kezdi el letölteni. Egyébként meg a FF beállítások -> alkalmazások oldalon személyre tudod szabni mit csináljon a FF a programokkal.

[ Szerkesztve ]

(#51504) kiskacz válasza ztoldy (#51489) üzenetére

kiskacz
(senior tag)

Tetszett ez a frissítési dolog, (...és valóban hasznos - be is jött...) de azt vettem észre, hogy mióta fent van a tab mix plus kiegészítő, a jobb felső sarokban lévő X-el, illetve a fox saját kilépés gombjával sem tudok kilépni - csak ha letiltom ezt a kiegészítőt!
Mit kell beállítanom és hogyan, hogy működjön a kilépés?
A gyorsindító sáv "ablak bezárása" működik....

:R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 8

(#51505) huan válasza LEON_01 (#51503) üzenetére

huan
(senior tag)

:R
Ezt nem is tudtam :)
Így se rossz :)

(#51506) Gézengúz válasza netpeti98 (#51502) üzenetére

Gézengúz
(PH! addikt)

Sok mappát tartasz ott? Kifejezetten 2-3 mappacsoporttal csinálja. Ezenkívül semmi bajom nem volna vele.

(#51507) netpeti98 válasza Gézengúz (#51506) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

8 mappám van. Mondjuk az is igaz, hogy a Nightly csak másodlagos böngésző nálam külön profillal, de a próba idejére átvittem a rendes profilomból a könyvjelzőket.

(#51508) Fandango válasza kiskacz (#51504) üzenetére

Fandango
(PH! kedvence)

Ez a hiba nálam is megvan, megoldást nem tudok rá, ha kell akkor tálcáról bezárom.

(#51509) Gézengúz válasza netpeti98 (#51507) üzenetére

Gézengúz
(PH! addikt)

Nekem 15, meg pár különálló könyvjelző, csak, hogy végigérje a sort, illetve a leggyakoriabbak. 55-sel semmi problem, de az 57-es már nagyon jól néz ki.

(#51510) netpeti98 válasza Fandango (#51508) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Próbáljátok ki a fejlesztői csatornát. Itt a lap alján lehet letölteni.
Teljesen stabil és nálam nem jelentkezik vele a fentebb említett bug.

(#51511) Gézengúz válasza Gézengúz (#51509) üzenetére

Gézengúz
(PH! addikt)

Felraktam a mai-t, már csak egy konkrét mappa van ami nem oké. Nincs benne sok könyvjelző, esküszöm újragyártom :)

Úgy néz ki megvan a bűnös, de, hogy mi baja van ezzel a linkkel??? Kiraktam különbe :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#51512) netpeti98 válasza Gézengúz (#51511) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Én is gondolkoztam már a Nightly alapértelmezetté tételén. Eléggé tetszik a Photon és érezhetően gyorsabb a Firefox 55-nél. A Tab Mix Plus hiánya tartott eddig vissza, a többi kiegészítőm már rendben van.
Na meg az embernek nem mindig van türelme az "alpha" verzióban természetes bugokhoz. Bár ha sikerül kinyomozni az eredetét egy bugnak, és rendes leírást írni mellé, akkor a megfelelő helyen jelenti is lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#51513) Gézengúz válasza netpeti98 (#51512) üzenetére

Gézengúz
(PH! addikt)

A link pontosan ide mutat, [link]

De így beírva sem jó, próbáld már ki, ha ráérsz és berakod egy mappába akkor Téged nem szívat? Ha csak a könyvjelző eszköztár sávon van semmi gond, ha berakom egy mappába az a mappa meghülyül..

Köszi..

[ Szerkesztve ]

(#51514) netpeti98 válasza Gézengúz (#51513) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

Így is rendben van. Ha csinálsz egy másik profilt ahova csak a könyvjelzőket importálod be, akkor ott is jelentkezik?

[ Szerkesztve ]

(#51515) Gézengúz válasza netpeti98 (#51514) üzenetére

Gézengúz
(PH! addikt)

Hú, ennyire nem vágom, inkább nem birizgálom, most jó minden egyszerre :)

(#51516) kiskacz válasza Fandango (#51508) üzenetére

kiskacz
(senior tag)

Köszi!

Huawei Mate 8

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.