2017. február 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-07-02 15:02:29

IT café

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

(#49701) Syl válasza guftabi96 (#49699) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Itt is hibátlan: 51.0.1 x64 Linux

Words cannot express how much i don't care

(#49702) Cheesy

Cheesy
(őstag)

És kinek fagy le vagy 10mp-ig ennyi hozzászólásnál HA!-n?

Xiaomi Redmi 3S user | www.vakbelmutet.hu

(#49703) csako válasza Cheesy (#49702) üzenetére

csako
(őstag)

Le nem fagy, de sok másodperc kell neki, hogy megjelenítse a hozzászólásokat. (53.0a2 + e10s több folyamatra bontva)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#49704) fradi81 válasza guftabi96 (#49699) üzenetére

fradi81
(PH! kedvence)

51.0.1 (64 bites)
itt is sokáig nyitja meg, addig a ff használhatatlan.

WOT: balage8x

(#49705) ph2012

ph2012
(tag)

Utóbbi időben ha Adobe Flash Playert kell letöltenem a letöltés után ezt az oldalt látom: [link]. Pedig jól sikerült a letöltés.

Mi lehet a baj? Ha jól tudom a letöltés végén egy animációt kellene látnom. Hogy lehet elérni, hogy lássam azt az animációt?

(#49706) viharhozo

viharhozo
(PH! addikt)

A par nappal ezelotti Ghostery-frissites hazavagta a Firefoxot, 1-2 masodperces lagok vannak a lapok megnyitasanal. Ha letiltom, megjavul, tehat biztos azzal van gond.

Volt vkinek ilyen, valtozott vmi a Ghostery beallitasaiban?

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#49707) netpeti98 válasza viharhozo (#49706) üzenetére

netpeti98
(PH! addikt)

A uBlock megérne helyette egy próbát, az egyik legkisebb gépigényű kiegészítő ebben a kategóriában, és jól konfigurálható.

(#49708) silver star válasza viharhozo (#49706) üzenetére

silver star
(PH! addikt)

ublock origin-t próbáld ki, abba rengeteg szűrő van.

"A biliárd nem más, mint a tervezés magasiskolája. Nemcsak játék, hanem sokat ígérő sportművészet, melyhez egy sakkjátékos elméje és egy koncertzongorista keze szükséges." Albert Einstein

(#49709) csako

csako
(őstag)

:D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#49710) junior11

junior11
(PH! addikt)

Sziasztok, felraktam a FF legújabb verzióját, ki szeretném próbálni, hogy milyen (Chrome és Edge mellett), már régen használtam. Eddig minden flottul megy, csak nem tudok rájönni, hogy tudom a böngészőben a nagyítást megoldani, hogy ne kelljen az újonnan megnyitott oldalakat egyesével külön nagyítani? Chrome/Edge alatt a beállításokban változtattam csupán a nagyítást és automatikusan igazodtak hozzá az oldalak. Vmi ötlet?

Amúgy nálatok hogyan teljesít a FF, van vkinek összehasonlítási alapja Chrome, Edge-dzsel szemben? Pl. gyorsaság, stabilitás, memóriahasználat stb. Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#49711) silver star válasza junior11 (#49710) üzenetére

silver star
(PH! addikt)

Zoom Page ezzel be tudod állítani az általános zoom-ot stb

"A biliárd nem más, mint a tervezés magasiskolája. Nemcsak játék, hanem sokat ígérő sportművészet, melyhez egy sakkjátékos elméje és egy koncertzongorista keze szükséges." Albert Einstein

(#49712) junior11 válasza silver star (#49711) üzenetére

junior11
(PH! addikt)

Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#49713) silver star válasza junior11 (#49712) üzenetére

silver star
(PH! addikt)

szívesen, bár én pont a napokban töröltem,mert rájöttem,hogy lassítja a ff-emet, de lehet neked jó lesz, 1 próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#49714) Daemos

Daemos
(tag)

Sziasztok.

Szeretném segítségeteket kérni.

Van egy adott weboldal ahol ki szeretnék másolni adatokat.

Firefox alatt miután kijelöltem a területet és másolásra kattintok , utána egy word dokumentumba ha beillesztem akkor nem ugyan azt kapom vissza.

Más böngészőnél tökéletesen működik. (Opera, Maxthon....)

Kérdésem hogy ezt be tudom valahogy állítani hogy jól másolja ki az adatokat ?

Másik kérdésem hogy mobilos böngészőjébe nincs valami adatcsökkentő alkalmazás esetleg? Vagy mennyire tömörítik az adatot a Chrome és Opera telefonos böngészői, érdemes vele bajlódni?

A képeket csatolmányba teszem.

[Operával másolt][/L]

[ Szerkesztve ]

(#49715) Daemos

Daemos
(tag)

Sry az utolsó kép le maradtt.... :F

Így hozza be ha Firefox alól másolok.

Firefox Nightly-t használok

(#49716) lufi7 válasza junior11 (#49710) üzenetére

lufi7
(tag)

Egyszer beállítod az adott oldalt utána megjegyzi.
Mindegyik oldal más nagyítást kíván, ill. sok a különböző.

[ Szerkesztve ]

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#49717) GoodSpeed

GoodSpeed
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

A többi miniatűr nem töltődik le... ilyenkor mit kellene csinálni vele ?:) 64-bites Firefox , legújabb, új a Windows telepítés is :)

ASUS Z170-A,Intel Core i5 6600K @4,6 GHz,Be quiet! Pure Rock, Corsair 4x8GB DDR4 3200MHz Vengeance LPX Black CMK16GX4M2B3200C16, MSI GTX1060 ARMOR 6G OCV1, Corsair RM550x

(#49718) Syl válasza GoodSpeed (#49717) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nálam a kukik és az előzmények törlése oldotta csak meg.

Words cannot express how much i don't care

(#49719) Aweriot válasza GoodSpeed (#49717) üzenetére

Aweriot
(PH! addikt)

Hogy csaltál ki ekkora sötétséget a rókából? Melyik témával? :B

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#49720) Fandango válasza Aweriot (#49719) üzenetére

Fandango
(PH! kedvence)

Parancsolj![link]

http://hardverapro.hu/apro/vanguard_alta_pro_263_at_allvany__sbh_100_fej

(#49721) Aweriot válasza Fandango (#49720) üzenetére

Aweriot
(PH! addikt)

:R

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#49722) mexel

mexel
(PH! addikt)

Sziasztok! A 49-es Firefoxot le tudom tölteni valahonnan?

(#49723) Intruder2k5 válasza mexel (#49722) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Szia!

https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#49724) mexel válasza Intruder2k5 (#49723) üzenetére

mexel
(PH! addikt)

:R Köszi!

A "b" jelölésűek béták?
Egyébként melyik az újabb ezekből:
49.0.1
49.0.2
49.0

[ Szerkesztve ]

(#49725) mexel

mexel
(PH! addikt)

Úgy értelmezem hogy a 49.0.2, csak nem időrendi sorrendben vannk így felrakva.
Még egy kérdésem lenne: milyen kiegészítő lenne ami egyszerű, használható és nem engedi hogy az utolsó fül becsukásakor bezáródjon a firefox? Olyan lenne jó amin gyorshívó is van. Eddig a SpeedDial-t használtam, nincs valami kifinomultabb, egyszerűbb?

(#49726) mexel

mexel
(PH! addikt)

hihetetlenül szívok a firefox-al. Egyszerűen nem tudok telepíteni egy kiegészítőt ami eddig ment a 47-el, most hiába telepítem nem tudom kitenni az eszköztárra. Hogy lehet azt megoldani? A Roboform jelszókezelő kiegészítő lenne, de képtelen vagyok megoldani. Elvileg már nem támogatja a firefox, de eddig működött.
Ráadásul azt írja Roboform honlapja hogy működnie kellene 50-es firefoxal is, és mégsem.

Azt írja előbb uninstalláljak minden kiegészítőt, de a firefox a letiltott vagy nem támogatottat nem engedi uninstallálni sem. Hogyan törölhetném?

[ Szerkesztve ]

(#49727) mexel

mexel
(PH! addikt)

Közben sikerült, van másik verzió is ami működik elvileg. Érdekes a számozásuk, ezért fura, de megoldódik.

(#49728) mexel

mexel
(PH! addikt)

Na megint én, talán valaki tud segíteni.
Ismét kiegészítő probléma. A felrakott kiegészítőmnek nem jó a típusszáma ( nem ugyanaz a kiegészítőé mint a hozzárendelt programé, lényegtelen, működik)
A baj az hogy a firefox minden indításakor feldob egy ablakot hogy nem egyeznek a számok. Leokézom és megy. Az lenne a kérdés, hogy ez a felugró hiba ablak nem tiltható le az about:config-ban valahogy? Ha valaki tudná akkor szívesen olvasnám a megoldást :)

(#49729) Fandango válasza mexel (#49728) üzenetére

Fandango
(PH! kedvence)

Ez milyen kiegészítő és milyen programhoz?

http://hardverapro.hu/apro/vanguard_alta_pro_263_at_allvany__sbh_100_fej

(#49730) svensson

svensson
(PH! félisten)

Mobil Firefoxhoz hogy lehet hozzáadni a GreaseMonkeyt? Hiába nyomok itt rá a hozzáadásra, a telefon kiírja, hogy kiegészítő telepítése, aztán nem történik semmi, a kiegészítők közt továbbra sem látom.

Nokia Lumia 530 eladó ajándék hátlappal és műbőr flip tokkal: https://goo.gl/1hK5UW

(#49731) mexel válasza Fandango (#49729) üzenetére

mexel
(PH! addikt)

Roboform. A gépen régebbi program fut mint a kiegészítő ami a firefoxhoz van. Ezért szól indításkor hogy a 2 verziószám eltér. Csak így lehet működésre bírni jelen esetben. Az lenne jó ha ki tudnám kapcsolni a firefoxban hogy ne figyelmeztessen egy felugró ablakkal. Talán kikapcsolható valahogy.

(#49732) Marci112233

Marci112233
(tag)

Üdvözletem!

Megakadtam a Firefoxal kapcsolatban. Újrahúztam a gépet, és feltraktam a Firefoxot szépen az eredeti oldalról leszedve. Gondolom a legfrissebbet rakta fel. Na most még 2016.06.12.-én az asztali gépről kivettem a könyvjelzőkért felelős fájlt, mert akkor a laptopot telepítettem újra. Ott azt bemásolva minden klappolt, látta a könyvjelzőket. Most ugyan azt a fájlt akarnám betenni az asztali gépre, de nem működik. Gondolom már lehet más módszer kell hozzá mert azóta jött pár verzió hozzá.

Hogyan tudnám megoldani a dolgot egyszerűen? Nincs kedvem végigírni az összes oldalt a laptopról nézve. Elég hosszadalmas lenne a dolog.

Gigabyte GA-Z170-D3H, IntelCorei5 6600/CoolerMaster 212EVO,Kingston HyperXFury 2x4GB DDR4 2133 MHz,MSI GTX 1060 GamingX6GB,Samsung 840EVO 120GB, 2x500GB WD HDD,CoolerMaster CM690III,FSP Hydro G 650W

(#49733) silver star válasza Marci112233 (#49732) üzenetére

silver star
(PH! addikt)

Ha csinálsz fiókot a könyvjelzőket stb szinkronizálhatod, elmenti. (a mostani problémádat ez nem oldja meg a későbbiekben szerintem segíthet ezért bátorkodtam írni, )

(#49734) SharpSA válasza Marci112233 (#49732) üzenetére

SharpSA
(őstag)

Töltsd le a MozBackup-ot, amivel teljes mentést lehet készíteni a jól működő Firefoxról és Thunderbirdről, illetve vissza is lehet állítani a mentést másik számítógépen és újratelepítés után is. Készíts mentést azon a gépen, ahol minden jól működik.

(#49735) Marci112233 válasza SharpSA (#49734) üzenetére

Marci112233
(tag)

Köszönöm a választ! közben megoldottam úgy hogy laptopon létrehoztam egy fiókot majd szinkronizáltam. Aztán a gépen bejelentkeztem és már be is hozta a régi könyvjelzőket.

Gigabyte GA-Z170-D3H, IntelCorei5 6600/CoolerMaster 212EVO,Kingston HyperXFury 2x4GB DDR4 2133 MHz,MSI GTX 1060 GamingX6GB,Samsung 840EVO 120GB, 2x500GB WD HDD,CoolerMaster CM690III,FSP Hydro G 650W

(#49736) SharpSA válasza Marci112233 (#49735) üzenetére

SharpSA
(őstag)

Úgy is jó, de a MozBackuppal minden átmásolható az új helyre (kiegészítők, beállítások, stb. is).

Egyébként végül is 2 mappát kell kimenteni és visszamásolni, ezt teszik a MozBackup is:
c:\Users\##fehasználónév##\AppData\Local\Mozilla\
c:\Users\##fehasználónév##\AppData\Roaming\Mozilla\

(#49737) Marci112233 válasza SharpSA (#49736) üzenetére

Marci112233
(tag)

Nekem csak az oldalak voltak fontosak, így másra nincs is szükségem. Bónuszként ugye a szinkronizálás a jelszókat is hozta, amire nem lett volna nagy szükség, mert azt a pár felhasználó nevet és jelszót be tudtam volna pötyögni szépen sorba ahogy használom az oldalakat.

(#49738) theooracy

theooracy
(tag)

Üdv.
Lenne egy problémám a firefox-szal kapcsolatban. Új Win. 10 és a böngésző telepítése után a youtube videókat sok helyen csak 360p-ben engedi lejátszani. A youtube beállításoknál a "minőség" beállításnál csak ezt a felbontást ajánlja, plusz kiírja, hogy "hiányzó választási lehetőség?". Másik gépnél, chrome-nál nincs ilyen probléma. Mi lehet a gond?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.