2019. január 17., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-12-31 08:29:27

IT café

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#27651) Zoli-bácsi válasza walakyb (#27650) üzenetére

Zoli-bácsi
(fanatikus tag)

Jó, ezt látom, de én nem akarok 6$-t 65 után, hanem a 2$-os kupon akarom simán felhasználni. :D

(#27652) HXY

HXY
(PH! addikt)

Újonnan regisztrált fiókkal lehet 3-4 nap alatt 50 darab coins-t összegyűjteni? Ha igen, akkor hogyan?

SoundMAGIC ES20BT Bluetooth In-Ear fülhallgató headset Fekete új, bontatlan, garanciális, Budapesten 5990Ft

(#27653) walakyb válasza Zoli-bácsi (#27651) üzenetére

walakyb
(tag)

Igen, erre jó nagy esélyed van. eléggé konkrétan leírta az ember, hogy 65$-onként használhatsz fel 6$-t.

(#27654) V/ válasza HXY (#27652) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Látogasd meg a mobil app-ban a a Coins & Coupons menüpontot. Napi érmék nyerése, a napi érmeszerző akciók a Daily Tasks-ban és a Games Arena-ban a játékok

[ Szerkesztve ]

(#27655) HXY válasza V/ (#27654) üzenetére

HXY
(PH! addikt)

De össze lehet szedni 50-et 4 nap alatt?

A winter sales-ben van egy termék, amire az újaknak járó $3-t is beváltanám, ami ha jól tudom csak 4 napig él, plusz eladói kupont is vennék 50 coins-ért, persze csak akkor, ha összejön.

SoundMAGIC ES20BT Bluetooth In-Ear fülhallgató headset Fekete új, bontatlan, garanciális, Budapesten 5990Ft

(#27656) V/ válasza HXY (#27655) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Amíg itt írogtunk addig már pár darabot össze is szedhettél volna :) Nekem most +15 érmém lett

(#27657) dragonfx válasza Zoli-bácsi (#27645) üzenetére

dragonfx
(PH! nagyúr)

na én irtama supportnak chatbe.
hogy 68$ ert vettem és baxik a 6ot levonni.
de a 2öt se semmit.
kivizsgálják

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27658) dragonfx válasza V/ (#27644) üzenetére

dragonfx
(PH! nagyúr)

uhh léci ezt leírnátok hogy mit kell?
regeljek fel másoljam be a számaimat és kapok emailt ha hungaryba van?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#27659) Tamy

Tamy
(senior tag)

Szerintetek ezzel a csomagommal mi van: RX805653227CN? Lassan két hónapja kering az éterben. :W

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#27660) V/ válasza dragonfx (#27658) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Nem csak akkor, hanem ha van valami változás a szállítási folyamatban. Csak regisztrálsz és bemásolod a nyomkövetési számokat, egyszerre 40 db-ot fiygelhestz az ingyenes reg-el. Ha megérkezik úgyis törlöd, így ez bőven elegendő.

(#27661) dragonfx

dragonfx
(PH! nagyúr)

amugy chaten dumáltam a rock zircon miatt.azt mondt aa csaj eljár a nevemben a vboltnál.kb 0.1% esélyt látok.
van egy másik cucc nem nyitható már vita de nincs track informácio rola. az eladó nem válaszol.szerintetek chaten tudnak segíteni?

(#27662) dragonfx válasza V/ (#27660) üzenetére

dragonfx
(PH! nagyúr)

köszi léci a 661re irj valamit mert kezdke sirvafakadni. :O
faxom rendel máskor karikor....

(#27663) V/ válasza Tamy (#27659) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Ez nekem vonatos szállításnak tűnik elindult Csungking-i pályaudvarról, szóval nem levegőben van, hanem sínen van már a dolog. Viszont az egy kicsit lassú, hány napod van még a szállítási védelemből?

[ Szerkesztve ]

(#27664) V/ válasza dragonfx (#27662) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Amikor zárul a vásárlás a védelem lejárta, vagy a megérkezés és annak leigazolása miatt, akkor van 15 napod dispute-t nyitni. Ha ez letelt nincs lehetőséged a reklamációra.

(#27665) Tamy válasza V/ (#27663) üzenetére

Tamy
(senior tag)

Nem egész 3 napom van vissza. Értem én, hogy volt egy karácsonyi őrület, de két hónap alatt azért minden ide szokott érni. Későbbi rendeléseim is mind itt vannak már, köztük vicik-vacak filléres cuccok is. És hová érkezett meg január 2-án?

[ Szerkesztve ]

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#27666) V/ válasza Tamy (#27665) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Passz. Ha vasúton küldték az még hosszabb időben mint a tengeri szállítás. Ha szükséged van rá kérj 10-14 nap védelmi idő növelést.

(#27667) walakyb válasza Tamy (#27665) üzenetére

walakyb
(tag)

november vége felé megállt minden regisztrált (és esélyesen a nem regisztrált) kínai postás cuccom. Ugyanúgy, mint nálad, nekem is január elején indultak meg, most kezdenek szállingózni, tegnap 4 csomagot hozott a postás :) Szóval türelem, ha meg lassan lejár az idő, akkor kérj egy kis hosszabbítást.

(#27668) Tamy válasza walakyb (#27667) üzenetére

Tamy
(senior tag)

Ezt november 17-én rendeltem, a november 25-én rendelt kacatjaim rég itt vannak, akárcsak a december végi. Tudom persze, máskor is van olyan, hogy a későbbi rendelés előbb befut, de azért a két hónap nagyon sok, nem is tudom volt-e már olyan, ami ennyi idő után még megérkezett, talán másfél hónap lehetett a csúcs.

Persze, hosszabbítást kértem már, meg várok még kicsit.

(#27669) hakydakillah

hakydakillah
(senior tag)

Sziasztok,
egy kellemetlen újdonságba futottam. Rendeltem Xiaomi porszívóhoz alkatrészeket, ma az a statusz fogadott, hogy vámon visszatérítették - Item returned from customs/security.
Járt már valaki így, ilyenkor mi a teendő? A fene lehetett a bajuk vele....

[ Szerkesztve ]

(#27670) V/ válasza hakydakillah (#27669) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Van ilyen, rosszul volt csomagolva, vagy egy olyan konténerben volt ahol volt valami gond egy másik csomaggal és ilyenkor az összest visszapasszolják a logisztikára mert egy megbontott szállítmányt nem engednek ki.
Várod tovább hogy megérkezzen, majd az eladó rendezi.

(#27671) emre

emre
(PH! kedvence)

Ma jött meg. :Y Visszatért a hitem az emberiségben. :DDD

"Két farokkal több csalánt"

(#27672) hakydakillah válasza V/ (#27670) üzenetére

hakydakillah
(senior tag)

Köszönöm a gyors választ. Azt hittem üzenet küldözgetés, dispute, majd újabb rendelés lesz belőle.
Akkor megjön így is, csak gondolom jóval tovább fog tartani :-(

[ Szerkesztve ]

(#27673) walakyb válasza Tamy (#27668) üzenetére

walakyb
(tag)

Ez nem egy konstans valami, nem mindig ugyanannyi a szállítás. BF-kor rendent unregistered kinai postas cucc 9 nap alatt ideért (csak 1), kozben van olyan, aminek meg mindig se hire se hamva. Registeredekből is volt, ami itt volt karácsony előtt, ott viszont megallt a dolog, a napokban kezdtek ujra szivarogni a dolgok. Szerintem siman meg fogod kapni, csak egy kis turelem kell, ha meg megse erkezne meg, akkor meg kapsz refundot.
de még egyszer, szerintem turelem

(#27674) Tamy válasza walakyb (#27673) üzenetére

Tamy
(senior tag)

Tudom, írtam, hogy nekem is vegyesek a tapasztalataim, elég régóta rendelek külföldről. Ezzel együtt is soknak érzem a két hónapot, meg azt is, hogy már két hete áll valahol, vagy csak nem frissült az állapota. Mint írtam is, kértem hosszabbítást, sok mást úgysem tehetek, mint várok. Ha kérném a visszatérítést az eladó is azzal jönne, hogy várjak még, itt amúgy is ez az eladók betanult szövege, ezért is vásárolok szívesebben ebay-en. Még két hét, aztán újabb két hét, a végén meg kérhetem az AliExpress közbeavatkozását. Ebben az esetben látok rá esélyt, hogy ideér, csak minimum fura, hogy így elhúzódik, már a másfél hónap is extrémnek számít. Persze nyilván lesz aki megcáfolja, és leírja, hogy tudomisén fél év után megkapott valamit...

(#27675) V/ válasza Tamy (#27674) üzenetére

V/
(Topikgazda)

Csak 86. nap volt annak amit tegnap vettem át. Nem fél az év. :))

(#27676) Tamy válasza V/ (#27675) üzenetére

Tamy
(senior tag)

:C

(#27677) emre válasza V/ (#27675) üzenetére

emre
(PH! kedvence)

Érdekes, az enyém is a 86-ik napon jött meg.

"Két farokkal több csalánt"

(#27678) walakyb válasza Tamy (#27674) üzenetére

walakyb
(tag)

Nem Aliexpress, hanem Banggood, unregistered china post, a kezdetektol ezt van kiirva (orultem is neki, karacsonyra kellett volna, csak alis budosbogar megszivatott...)

Order Placed Date: 2018-11-15 09:06:37
Shipped Date: 2018-11-20 14:25:20
Expected delivery date:
2019-01-10 14:25:20

Szoval eleve 60 nap kozeli idot adtak meg tervezettkent, de meg azota se jott meg.
Hidd el, nem olyan extrem, persze, a csomagok egy jo resze atlag 3-4 het alatt megerkezik, de mindket iranyba vannak eleg jelentos elteresek is. A legdurvabb eseteim:

pozitiv:
alirol rendeltem egy routert, raadasul nagyon jo aron, a csoka meg aznap feladta, es a 7. napon a kezemben volt a csomag. Registered china mail.
negativ:
Gearbest, micro usb-type c atalakito, unregistered china mail, Order date: 21/10/2018 01:14:34 AM , tegnapelott kaptam meg, 85 nap.

Mindig azt szoktam mondani (es tenni is...), hogy ugy kell szamolni, hogy 60 nap alatt jon meg. Ertelemszeruen ha hamarabb jon, akkor hurra, 60 nap utan meg lehet meg azert varni 1-2 hetet, azt max dispute, es ha megis megjon kifizetni neki ujra.

[ Szerkesztve ]

(#27679) Tamy válasza walakyb (#27678) üzenetére

Tamy
(senior tag)

Én mindent elhiszek :)

Nekem ami nem érkezett meg másfél hónap alatt, az soha nem ért ide. Persze az is lehet, hogy várnom kell még pár évet rá...

[ Szerkesztve ]

(#27680) walakyb válasza Tamy (#27679) üzenetére

walakyb
(tag)

Szerintem 1-2 hét, és meglesz az első :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.