Új hozzászólás Aktív témák

  • omfgk

    addikt

    válasz Richard! #99977 üzenetére

    Nem fáj ez nekem. Real szurkoló vagyok. Ennek ellenére számomra egyértelmű ,hogy Messi sokkal jobb mint Ronaldo.

    Nem nézek félre amikor Ronaldo összeesik mert a 60kg-s ellenfél éppen hogy hozzáér. Akkor sem amikor Ronaldo képes 20adjára is belevágni a sorfalba a szabadrúgást, amikor tudjuk ,hogy régen a Unitedben, na meg a korai Realos éveiben valamiért sokkal jobban tudta ezeket lőni. Szintén nem nézek félre amikor Ronaldo majdhogynem dühös amikor nem ő lő gólt a csapatból hanem más.

    Kár ,hogy nagyon kevés hasonló, nem elvakult szurkolót ismerek a Barcások között. Bár ez így nem igaz mert baromi szórakoztatóak. :D

    Imádom olvasni, amikor egy indexes kattintás vadász cikk miatt, egymást hergelik és már-már fröcsögve gyalázzák CR-t.:D Az ominózus CR féle : szeretné ha a Barcások díszsorfallal várnák őket sztori legutóbbról. Ami persze totál el lett ferdítve.

    A másik állandó visszatérő sztori persze a bírózás. Mint azt korábban kifejtettem, nagyon gyorsan elfelejtik azokat az eseteket amikor a javukra téved a bíró (PSG meccs, Alba féle tizi), de évekig emlegetik az őket sújtó döntéseket. Mocskos Perez :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák