Új hozzászólás Aktív témák

• BenHans

addikt

Érdekes alternatív felhasználása ez a videobírónak, már ami a Serie A-t illeti.
    5 percen át vizsgálják az Inter Spal elleni büntetőgyanús esetét miután a bíró befújta. Közben a játékvezető is elhagyja a játékteret hogy megnézhesse és végül csak rúghatja Icardi. Véleményes de adható.

Könnyebb volt így megtörni a szervezett kis csapatot, bár nem kételkedem abban, hogy így is úgy is sikerült volna, lásd Perisic bomba. De nekünk az Inter ellen miért nem vizsgálták legalább Perotti esetét?
    Itt ment tovább a játék, a bírónak eszébe sem jutott megállni akár pár másodpercre is. Más lett volna a 2-0, pláne a meccs képe alapján egészen 60 percen át.

A Milannal mi történik? Elég harmatosak, a lacika 2 - 0-ra megy már az első félidőben. Hol van a sok pénz azaz új igazolás? Persze nincsenek még összeszokva...