Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    nem tudom, mit kéne csinálni az ágyúsokkal.. egy biztos, Wenger kiöregedett, megfáradt, belefáradt. lehet, h még saját magának se vallja be, ki tudja, de ez már tök egyértelműen látszik az eredményeken
    valamék nap láttam pár kockát fészen az edzésükről, ahogy Wenger rövidgatyeszba passzolja vissza a labdát az egyik kis növendékének, had játszogassanak vele inkább ők.. de tényleg :) komolyan, három kesehajú kölyöknek. pont mint az a három gyerek, akik a képen voltak, amit a múltkorjában beraktam, jót röhögtünk rajta.. kölykök, fiatal sihederek, a papa szárnyai alatt, tisztára mint xavier professzor x-men dedó-akadémiája
    agyrém

    ezzel szzemben ott a chelsea, ahol egy állat edző érett férfiakat, harcosokat uszít. nem edz, uszít. tüzel. harcba vezet
    de ez elmondható nagy valószínűséggel a unitedről is, csak hát ők buzik.. Pogba nem hoz világ legdrágább játékosa-szintet, Rooney már fos, és ha a 36éves Ibrakadabra bűvészmutatványai nem lennének, még jobban szégyenkezhetnének. így most csak simán kommerszek. náluk ez nem működik olyan brilliánsan, mint a kék londoniaknál. vagy akár most a csirkéseknél. de attól még ugyanúgy kőprofik ők is, ellentétben a csikócsapat ágyús-neveldével

    más játékosok kellenek, érettebbeket, jobbakat kell venniük, szinte minden posztra, de főleg a védelembe. Arsene-t el kell engedni és kell egy ultramotivált, fiatalabb valaki. aki persze aztán vagy bejön, vagy nem, de Wenger itt -hacsak nem nyitják ki nagyon durván, a lehető legdurvábban a bukszát a nyáron-, nem fog elérni semmit

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák