Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Richard! #87690 üzenetére

    akkor nem csak én látom így...
    Junior végignézted a videót, amit linkeltem?
    nekem ne kezdd el bemagyarázni, hogy a videón látható gólok kivitelezései, meg úgy cakkpakk a srác játéka illetve az, amit a nou campban most már hónapok óta elbohóckodik, hogy leveszi a labdát sarokkal meg táncol a tizenegyesrúgáskor bzmeg, az köszönő viszonyban lenne egymással. ne..
    azt gondolom, hogy a derék kis Neymarunkat olyan szinten telenyomták már lóvéval, olyan jó dolga van Barcelonában, h időközben egyszerűen volt lehetősége elfelejteni önmagát.. azt a Neymar-t, akit a Santosban lehetett megcsodálni, akit emlékszem még az új Pelé-ként is emlegettek
    és ezért rohadtul kezd már tele lenni vele a hócipőm
    az egy dolog, h a jó kis kesehajától ami braziliában volt megszabadult és már nem azt hordja (nekem úgy volt Neymar), de mintha azzal a munkásságát is eldobta volna, amit a pályán mutat
    értem én, hogy kemény két évvel már idősebb lett azóta, meg új közeg, de azért nem egy stoke citybe ment, vagy az angol harmadosztályba a csonttörők közé, mégiscsak egy technikás, támadó-jellegű bajnokságban van szerencséje játszani szegény lelkemnek heti millió euróért. oké vegyen minden második nap magának gyémánt fülbevalót nem gond, sőt, én veszem meg neki, de miért nem láthatjuk a santos-os Neymar-t a Barcában?... miért nem láthatunk semmit azokból a szólókból már?

Új hozzászólás Aktív témák