Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    Én nagyon bírom Balotellit (bár ezen ki lepődik meg annak tudatában hogy nekem Mou is szimpatikus :D ) és szerintem jobb lenne neki a Liverpool mert ez a játékstílus jobban feküdne neki, pláne hogy a Milan-nál játékot csak ritkán látni az utóbbi időben de remélem lesz még nekik jobb.

    Destro-Torres csere: Elvileg úgy szól a CFC ajánlata, hogy 20M€ + Torres 1évre opciós joggal a vételre.
    Ha Torres magához tér nagy üzlet lehetne, de ha az árnyékfocit nyomja tovább akkor Garcia elküldi tanulni a Primaverába :D
    Annyiból jó lenne hogy Destro egy másik olyan csapathoz kerülne amit nagyon kedvelek, és Torres-re emlékszem a Poll-ból és hátha...

    Benatia-ért fixen 35M€-t kérnek az alatt nem adják, szóval ha ezt kifizetné valaki + összejön a 20M+Torres 1év kölcsön és utána vételi jog akkor el tudnék képzelni egy Jovetic-Torres duót a Rómába :) + jöhetne Nastasic /+esetleg még Richards/ és készen vagyunk.

    Jó álmodozni... :B

    [ Szerkesztve ]

    ️🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." Roma Non Si Discute, Si Ama🧡️

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés