Új hozzászólás Aktív témák

  • Creative997

    őstag

    válasz atee_13 #202081 üzenetére

    Ki mondta, hogy a madrid a kaputol vitte fel a labdát és azt nem engedte a bíró? Ez nekem csak bemagyarazasnak tűnik. A szöglet után a madrid szerezte meg a labdát és a 16 körül volt mindenki, de ez nem számít tamadasnak.. Ha kirugjak a stadionbol vagy az oldalvonalon túlra, ok, fújja le, vége a történetnek, de nem ez a szitu. Nézd meg, kifejelik, Brahim megszerzi, vezeti a labdát a 16 körül és ezt engedi, majd pont mikor berugja, a bíró lefujja.. hagyjuk már

    Hogy miért ment a játék még a 99. percben mikor eredetileg 7 perc volt már leírtam, nézd vissza.

    "Mer szerinted az a korrekt megmutatása a szituációnak egy ilyen helyzetben ami a lefújás pillanata?"

    Nem és nem is ezt írtam, sőt. De te sem látsz tovább ennél, ahogy látom, csak a 7 perc feletti időn ugralsz. De ha már itt tartunk, az is kevés lett volna elnezve az egész félidőt, de ezeket nem adja vissza egy néhány perces összefoglaló.

    "Ott látni a képe, h 7 perc a ráadás."
    Egyszer azt írod, hogy nem igazságos a lefujas pillanatát nézni, aztán meg egysikuan kozlod, hogy csak 7 perc volt punktum, örüljetek bmeg, hogy még raadott :C

    Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Új hozzászólás Aktív témák