Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz yuing #148214 üzenetére

    Gyakorlatilag végigjátszotta az egész szezont a Betisben. Szerintem vagy továbbadja haszonnal a Barca, vagy megtartja és elpasszolja Sergi Robertot - mindenképpen jó ötlet volt.
    Azt nem tudom, non-EU játékosokkal hogy áll a csapat, befér-e egyáltalán a keretbe, van-e még egyáltalán erre valami korlátozás a spanyoloknál.

    Jelenleg Wabué is, SRoberto is sérült, csak Dest van a posztján, aki viszont tud balhátvédet is játszani, márpedig ott Junior Firpo marhára nem váltotta meg a világot, Jordi Alba meg hiába volt az egyik legjobb a posztján néhány éve, most csupán árnyéka volt önmagának. Az Ő távozásán sem lepődnék meg (és könnyeket sem hullajtanék).

    Kérdés, Messi mennyire ragaszkodik még JAlba-hoz és SRoberto-hoz... (és a Barca-hoz)

    Egyelőre nekem nagyon tetszenek ezek az erősítések.

    szerk: na most megnéztem, elvileg kölcsönből visszatér Akieme is, aki balhátvédként szinte végigtolta a szezont a második ligában, de hogy Ő mennyire Barca-szint, arról fogalmam sincs (de nem tenném fel rá a nemlétező nyaralómat). Nem lepődnék meg, ha őt el is adnák.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák