Új hozzászólás Aktív témák

• vond

MODERÁTOR

válasz Viszlát #137597 üzenetére

Félig-meddig néztem. Az utolsó 10 percet teljesen. 5 perc volt a hosszabbítás, 94:30-nál egyenlített a Brighton (Fernandes nagy hibájából), utána hagyta még futni a bíró, és 96:30 körül egy Maguire fejest mentettek a hazai gólvonalról. A bíró lefújta a meccset, MU játékosok kezezést reklamáltak, majd gondolom rá is szóltak a fülére, hogy meg kéne nézni. Így is tett. Az új (böszme) szabályok miatt meg kellett adni, mert tényleg hozzáértek. Bruno javított, bevágta, mint a szart. Majd újra lefújták a meccset. Elég érdekes volt. Ilyet se láttam még.

Amúgy a Brighton-nak 2-3 góllal kellett volna nyerni. Sokkal jobbak voltak. Azt hiszem, 5 kapufájuk is volt. Pedig biztos van kb. 20-szoros különbség a keretek értékét illetően.

Man of the match: [kép]