Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz sh4d0w #130248 üzenetére

    A 12 csapattal egyetértek. Végre legalább a színvonal tűrhető (jó, nincs magasan az ingerküszöb).
    Ha a plusz négy csapatot pl. a Győr, a Nyíregyháza, Békéscsaba, Szombathely adná, oké, mert legalább "tömegeket" vonzana. Ehelyett lenne még egy vagy két budapesti csapat és még legalább egy "Kisvárda" (természetesen minden tiszteletem a topic kisvárdai szurkolóké).

    Ja és plusz négy csapat = plusz négy csapatnyi ingyenélő magyar "tehetség" és tucatlégiós. :(((

    Én inkább az osztályozókat hoznám vissza, a 9-10. helyezettek játszanak pl. az NB2 3-4. helyezettjével.
    A lebonyolítás meg 2*11 meccs, majd alsó-felsőházi rájátszással további 2*5 meccs.
    Szerintem.

    A kupában én az elődöntőknél már oda-visszavágós rendszert alkalmaznék, de tény, hogy a klasszikus kupa az egy-egy meccses párharcokból áll.

    A fizetési sapka kapcsán állítólag épp Vidi szurkolói fórumon hangzott el a "bevétel 70%-a" . Hogy ez mennyire igaz, nem tudom. A gond alapvetően az, hogy szinte minden csapatnál az egyesület adja a játékos fizetésének egy részét és a szponzorok folyósítják a másik részét. (lásd még "arculati pénzek" szakzsargon).
    Szóval igen, ezzel adnának a szarnak egy pofont. Illetve ha jól tudom, nálunk tisztán, 100%-ban a klub utal, szóval ezzel épp minket szívatnának.
    (és nem, nem bilibe lóg a kezem szituról beszélünk, valóban direkt utalás van, ebben 99%-ig biztos vagyok)

Új hozzászólás Aktív témák