Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz szami777 #97197 üzenetére

    Fél csapattal? :)

    Hááát.. Costa pl. nem fog innen annyira hiányozni. Morata szerintem hasonló színvonalt fog képviselni a Chelsea-ben. Most nem volt szerencséje, de lövöldözni fogja ő még a gólokat jócskán ebben a Chelsea-ben.

    A első meccsen (úgy h. még ideje se volt megszokni az új játékrendszert, a csapatot) csereként lőtt egy gólt és adott egy gólpasszt egy Vesztes csapat mentalitást, teljesen átfordított... csak akkor késő bánat volt már, mindenki elkönyvelte, hogy ez egy ilyen kezdés lesz.

    Győztes mentalitást fog vinni az egész csapatba. Egy dolog biztos: rá lehet építeni a támadójátékot és a góllövéseket is majd :)

    Egy biztos... a támadójátékban, a kreativitásban, a támadó foci lendületében nem lesz rossz szerintem az a William-vel és Alonso-val, Fabregas-val megtámogatott Hazard, Morata, Pedro szekció :D

    És a játékosok számszerűségéből adódóan meg lesz még a rotálásra is a lehetőség bőven...

    Érdekes lesz ez a bajnokság a Chelsea-nek és kíváncsian várom :)

    (Nekem már az Abramovics-éra előtt is a Chelsea volt a nagy kedvencem angol-földön... :) Szép lesz ez a bajnoki év is!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák