Új hozzászólás Aktív témák

  • Ha már írtam, hogy a Chelsea szerintem nem lesz Top 3-ban jövő májusban, akkor mielőtt megkérdezné valaki, hogy ki lesz:

    MU-t és a 'poolt mindenképpen az első 3-ba várom ha a 'poolból nem visznek el kulcsembert a nyáron (Coutinhót...).

    Hogy ki lesz még a 3-ban, az jó kérdés. A City túl sok jót vásárolt, nem lesznek összeszokva, ők majd később lesznek jók, de a következő egy évben nem lesz jól kiforrott a taktika rájuk, ezért velük nem számolok a bajnoki címért folyó küzdelemben, mint ahogy a Chelsea-vel sem, ők előző szezonban sem voltak jobbak, mint a többiek, csak legalább konzisztensek voltak, de ilyen nem lesz még egyszer, főleg nem BL mellett. Az Arsenal elég fekete bárány, őket nem tudom kiszámítani, hogy 20 akárhány év után milyen lesz az első BL nélküli szezonjuk. Most biztos csalódottak, de legalább leszarhatják az EL-t és jött Lacazette plusz lehet, hogy most extra bizonyítási vágyuk van. És ott van még a Spurs, amire még mindig nem igazán tudok nyertes csapatként tekinteni, csak egy ügyes feltörekvő bandára. Mégis, ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, ők azért ott lesznek a 3-ban (megint).

    Ezektől le fog maradni a City, Chelsea, Arsenal hármas.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák