Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Tibiajax #91719 üzenetére

    A személyes eszmefuttatásodra: szerintem egy jó játékos fogalma attól függ hogy kinek a képességét mennyire oltják ki, mert egy átlagos ügyes bárki is képes zsonglőrködni egy labdával, csak nem mindegy hogyan. A profikét nyilván nagyon nehéz teljesen kioltani. Ezek a dél amerikaiak is miket zsonglőrködnek banánköztársaságban, aztán látjuk hogy ez nemigazán megy európában normális ellenfelekkel szemben (egykét megvillanás van persze). Képzelheted amatőrök ellen ők mit csinálnának ha neked vagy nekem is összejön néha ;] (bár nekem soha, üres kapura legúrított labdába gyakran luftot rúgtam :D )

    Középsuliban is voltak ügyes gyerekek, de ezek közül egy messze kiemelkedett mind közül, teljesen más dimenzóban rúgta a bőrt, mind azt hittük ebből a gyerekből világklasszis lesz ha megkapja a lehetőséget. Erre megállt az NB1-nél sőt ott sem tudott kiemelkedni. Hát akkor el sem tudom képzelni milyen lett volna abban az isicsapatban Dzsuzsák vagy urambocsáss Hazard, Özil, Coutinho... akiket nem mellesleg simán le tud egy-egy jobb védelem venni a pályáról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák