Új hozzászólás Aktív témák

  • B0V9B

    tag

    válasz Dinter #70604 üzenetére

    +1

    Nem tudom miért szurkolnak annak magyarként, hogy ne legyünk kint. Azt ők sem hihetik hogy akkor rohamosan megfog változni itthon minden ha nem jutunk ki, holnap reggel Csányi beadja a lemondását. a magyar foci megreformálódik az ifiképzéstől az NB1-es edzőkig (nem ugyanaz a tucat ember cserélgeti egymást az itthoni kluboknál) és februárra már 8 játékosunk lesz a topligákban, a VB selejtező csoportot meg megnyerjük Svájc és Portugália előtt max pontszámmal, +45-ös gólaránnyal...

    Közben látom ahogy az Albán fiatalok mennyivel ügyesebben kezelik a labdát mint a mieink és taktikailag már most fölénk nőnek, mi meg beadásokból meg szögletekből bizakodunk hogy majd valaki belekotor talán és jó helyre pattan...szóval a jövő sem túl fényes, én meg nem szeretnék 2055-ig várni hogy nagy tornán halhassam a magyar himnuszt. Szóval este Hajrá Lettország, Hajrá Izland!! :)

    Meg Hajrá Ciprus is!! Azt nem akarom leírni hogy miért és remélem nem is kell majd 2 óra múlva hogy miért szorítottam nekik.

Új hozzászólás Aktív témák